Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek elfogyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek elfogyott a türelme, mert túl sokat veszekedtünk. Hogyan hozhatom helyre a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm már nem szerelmes belém, és azt mondta, elfogyott már a türelme a sok veszekedés miatt. Már akkor sincs türelme, ha akár kérdezek valamit. Mit tegyek, hogy picit újra közelebb kerüljünk egymáshoz? Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem. 3 éve vagyunk együtt. Hogyan tudnék kedveskedni, újra beférkőzni a szívébe? 18/f
2015. dec. 20. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha békénhagyod.

Akkor talán észreveszi a hiányodat.

2015. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Így már szerintem sehogy. Addig kellett volna megbeszélni és elrendezni a dolgokat, amíg nem fajult el eddig a dolog. Már későn kaptál észbe. Ha a barátnőd is akarta volna, ő is leült volna veled megbeszélni a veszekedésből adódó problémákat. Egy kapcsolat megmentéséért, mind a kettőtöknek tennie kellett volna valamit.

Ez már kihűlt sajnos a részéről.

2015. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
52%

Nemcsak a türelme fogyott el, nem szerelmes!!!!!

Mi a kérdés?

2015. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjátok egymást egy időre, és ha igaz szerelem akkor vissza találtok egymáshoz, elkezdtek egymásnak hiányzoni. viszont akkor megkellene változni kicsit mert ezek szerint nem minden ok,ha sok a veszekedés.
2015. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
így van, valami baj van velem. valamiért a kis dolgokon is fennakadok. viszont beleadok mindent, hogy megváltozzak
2015. dec. 20. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolat alatt kellett volna elgondolkodni ezen, nem ilyen későn.

Próbálj meg toleráns lenni, még ha ez nehezedre is esik.

Az ilyen, háklis, makacs, hirtelen haragú embereket elkerülik, és megutálják. Nehéz fenttartani a kapcsolatot az ilyenekkel. Csoda hogy, eddig is kibírta a kapcsolatotok.

2015. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én barátnőmmel is ugyan ez a helyzet sajnos, csak mi 5 éve vagyunk együtt. Még időben megbeszéltük többször is mikor előjött nála ez az érzés, de sajnos mostanra állítása szerint minden elmúlt. Ez ellen én sem tudok mit tenni bárhogy próbálom megjavítani a dolgot, sajnos a te helyzeted is ez lehet. Elmúlt, ez van
2016. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!