Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéznek a haverjai, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznek a haverjai, mert falusi vagyok. Mit csináljak, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 3 hónapja összejöttem egy fiúval, ő tatabányai. Egy iskolába járunk. Pénteken voltunk először együtt bulizni, akkor mutatott be a haverjainak.(Ő 20 éves)

Buli után elmentünk a barátomhoz, és a többi haverjai is jött. Én elmentem zuhanyozni, és amikor mentem vissza, résnyire nyitva volt az ajtó a szobán...Akkor hallottam hogy beszélgetnek, és valaki annyit mondd, hogy falusi liba...Gondolom rám mondták. Beszéltem erről a barátommal, és mondta, hogy nem nagyon tetszett a haverjainak, hogy falun lakom, és viccelődtek is vele, de ennyi volt, csak az nap.Ma találkoztam a barátommal, elmentünk sétálni, és focipályánál összefutottam a haverjaival...Ő oda ment nekik köszönni, én megvártam.Láttam hogy felém néznek,és nevetnek...Most kérdezem én, attól, hogy falun lakom, miben lennék más ember, mint mondjuk ők? Miért kell lenézni ezért? Miért nem akarhatnak elfogadni?:( Előre is köszönöm!


2010. máj. 24. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én inkább jönnék össze egy falusi csajjal mint egy nagyvárosi beképzelt bunkoval!
2010. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról,embert barátjáról...
2010. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire felhúzni magad rajta, én sem tenném. Hogy lehetne veled megértetni, hogy ez csak egy egyszerű kis, számukra nevetésre okot adó dolog volt, és kész? Nem fontos nekik, nem érdekli őket honnan jöttél, nem egy amerikai filmbeli jelenetet kell elképzelned, ahol valakit kiközösítenek valami miatt. Ne vedd komolyan, apróság, kész.


És persze kérdezd meg az egészet a barátodtól is.


L/19

2010. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Valahogy én is mostmár elkezdtem nézni a falusi lányokat, jó persze a kapa ne lógjon ki... de valahogy ők jönnek be.

Pedig Budapesti vagyok (XII. ker urinegyed)

2010. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

És mennyivel jobb falun lakni, mint nagyvárosban...Nehézkesebb a közlekedés(főleg felénk télen hóban, vagy most amikor volt az árvíz), de én imádom...Persze lehet ezzel csak én vagyok így...

És köszönöm a válaszokat!:)

2010. máj. 24. 20:54
 6/23 anonim ***** válasza:

Bakker engem azért néztek le barátnőm ismerősei mert csak érettségim van és nem vagok egyetemista min ők.De engem már úgy lenéztek h nem is láttak nem is ismertek csak párom beszélt rólam nekik mire ős egyből kontráztak h nem-e lenn jobb valaki az egytemről mert hát ők csak értelmiségiek én meg egy bunkó vagyok.

De ha a srác szeret téged akkor ez nem jelenthet gondot.Mi lassan 5éve vagyunk együtt.És eljutottunk kb.2év után oda h a párom jobban szeretett jönni az én haverjaim közé(suttyó buta nem emberek mert aki nem egyeteemista az nem amber)mint az övéihez.

2010. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is szivesebben lakok kisvárosban.. lehet h nehézkesebb a közlekedés, de nyugodtabb is maga a hely és nincs az a nagy tömeg! Meg a falusi lányok normálisabbak, nincsenek elszállva maguktol és talán ezért is kedvelem őket jobban :)
2010. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mert Tatabánya aztána CITY!! Pff.
2010. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát, nekik nagyCity...
2010. máj. 24. 21:04
 10/23 anonim ***** válasza:
Bár én Miskolci vagyok de Tatabánya az én szememben sem nagyváros.Inkább porfészek. :-)))))
2010. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!