Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek lányokkal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lányokkal ismerkedni mert "szégyellem" egy picit, hogy falusi vagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Suliban is volt rá példa, hogy kérdezték hova valósi vagyok és mikor mondtam, h ...-ra akkor néhányan mondták hogy ... falusi. Emiatt teljesen félek is a lányoktól, hogy nem városi vagyok és emiatt tovább állnának. Mai fiatal lányoknak mennyire számít ez ? Mit tegyek ?

16/F


2011. máj. 24. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát sztm semennyit, már ha normálisan beszélsz! Nem olyan he, meg mikó, meg ilyenek...
2011. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hazudjál nekik
2011. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tsz-tag ***** válasza:
a normális le se sz@rja...én városba születtem éltem, vidéken is laktam és most megint városba.Bár fura hogy amikor egerbe kérdezik hogy honnan jöttél én meg mondom hogy pest akkor úúúú, megvannak őrülve...vagy pedig alapból egy beképzelt f@sznak gondoltak.a normális embert nemérdekli elhiheted...aki meg ez alapján mond véleményt azt hajtsd el mint a vadlibát
2011. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Úristen, tuti bunkó lány lehetett..Mi van akkor ha falusi valaki, az már nem is ember??!!!pff A falusiakra legalább nem lehet azt mondani h városi bunkó..Beképzelt duma..

Ez még nem jelent semmit, ne félj a lányoktól, barátkozz nyugodtan..akinek bejössz az lefogja szarni, hogy most falusi vagy városi vagy.. ugyhogy nyugi!

Mit tegyél? Vicceld el az egészet, amikor megkérdezik, hogy honnan jöttél, mutasd meg nekik, hogy te büszke vagy rá, hogy falusi vagy! Hidd el ha azt látják, hogy téged ez nem zavar, akkor őket sem fogja zavarni..


Egy falusi lány:) (14)

2011. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.Kit érdekel honnan van. A lényeg a hozzáállása hozzám.Stb..Szóval engem egyáltalán nem zavar:)

Inkább a városi zavarna,mivel arról egyből az elkényeztetett kisfiúk jutnának az eszembe:D

15/L

2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bizony, normális embert nem érdekli, nem az alapján itél meg.

2 évig laktam Pesten, volt olyan aki tett megjegyzést, persze csak miután mondtam hogy egy 1400 fős faluból jöttem, addig észre sem vette. Az ilyen beszólásoknak semmi alapja, drága fővárosunk is csak egy nagyra nőtt falu. :)

2011. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen mindegy meg lehet szokni. Rengeteg falusi "beszédű" emberrel találkoztam az elején tetszett, ahogy beszélt a végén meg tejesen megszoktam.
2011. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ne gondoljatok már olyanra, hogy "olyan" a beszédem, meg hogy nem úgy öltözködök. sööt...
2011. máj. 24. 20:07
 9/14 anonim ***** válasza:
A vidékiek tisztábbak és őszintébbek :) Nekem ez a tapasztalatom :)
2011. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk gimibe a legnagyobb kaszanova faluból származott. Fel is vágott vele.:D
2011. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!