Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor vagy nagyon szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor vagy nagyon szerelmes a párodba, ha őt látod a legszebbnek/leghelyesebbnek? Ha nem gondolod azt, hogy más ember jobban néz ki nála?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
nem
2016. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez hülyeség.

Nagyon-nagyon szeretem a barátomat, nagyon szexi... De van egy munkatársam, akinek, ha objektíven nézzük, jobb teste/arca van, mint barátomnak. Ettől függetlenül munkatársam nem vonz, még testi vonzalmat sem érzek, csak megállapítottam, hogy nagyon jó teste van...

2016. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem igen.

Amíg nem voltam szerelmes addig én is ezzel az "objektív szemlélettel" dumával jöttem. Olyankor valóban igaz is volt, semmi baj nincs a megállapítással, objektíven nincs olyan, hogy "legszebb" ember mert mindenki másban különleges és olyan sok a változó, hogy soha nem lesz egy tökéletes párod.

Lehet, ha mégis lenne akkor pont azért lenne tökéletlen és látnál szebbnek/jobbnak másokat mert tetszene, hogy valami nem tetszik. Tudom értelmetlen kicsit, de na. :D

2016. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen.
2016. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
Szeretem az uram, vele tervezem életem hátralevő részét. Elmondhatatlanul vonz minden tekintetben. És nem is igazán látok meg mellette mást, de ami szép, azt azért néha észreveszem. Nem érdekel, nem vonz, de észreveszem. Egy pillanatra megyében rajta a tekintetem és már rendben is tovább. Ennyi.
2016. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy aki szerelmes, azelőtt ott állhat a tökéletes külsejű ellenkező nem tagja, akkor is a párját választja. Mert az mindennel együtt valahogy akkor is jobb.
2016. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
*megrebben
2016. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelem, legalábbis nálam azt jelenti, hogy látom, hogy ki néz ki jobban, mint a párom, csak éppen minimálisan sem érdekel.
2016. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szebnél mindig van szebb. Ugyhogy nem. Jóképünek látom a párom,rendes ember és jó a kapcsolatunk. Szeretem. De látok nála jobképübb pasikat is ami nem egyenlő avval h másmiatt othagynám.

N/24

2016. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokaknál nincs így,de én a páromat látom a legszebbnek.
2016. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!