Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tuja az ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tuja az ember, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
lány vagyok és ezekhez én hülye vok akkor sem ismerem fel a szerelmet ha az orrom ellőtt van.
2015. jan. 13. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd VV5 Csabát, ő volt a tuja.
2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ha nem ismered fel, akkor nem szerelem (vagy nagyon hülye vagy).
2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hat tujak nem leszunk :D


Joo nem hulyulom el..biztos h felismered..talan nem voltal meg igazan szerelmes azert nem tudod milyen..:)

2015. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amikor vok helyett vágyókat ír.
2015. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A szerelem nem az orrod előtt van, hanem a szívedben. Azaz ezek szerint te még nem voltál ilyen szerencsés/szerencsétlen, hogy megtapasztald.

Az elején hányingered van, és izzadsz, gyorsan ver a szíved, ha csak rá gondolsz is.

Nem tudsz értelmesen beszélni előtte, könnyen zavarbajössz, még akkor is, ha amúgy magabiztos lányzó vagy.

Összeszorul a torkod, ha látod, hogy más lányra mosolyog, vagy kedveskedik neki.

Ha ő az az első dolog, amire gondolsz, és az utolsó elalvás előtt, akkor valószínűleg szerelmes vagy.

2015. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kikeresed a nyelvtankönyvből és ott leírják. Mellesleg ha tényleg szerelmes leszel, akkor érezni fogod. Folyton rá gondolsz, melegséget érzel, elkezdesz lassabb zenéket hallgatni, kívánod őt stb... Nálam ezek a "tünetek" vannak.
2015. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te most a hollywoodi elsöprően nagy szerelemre gondolsz, vagy megmaradsz a realitások talaján.

1. Rózsaszín köd: állandóan csak rá gondolsz, tökéletesnek látod, ha meglátod, akkor hevesen ver a szíved és az ájulás kerülget, nem tudsz semmi másra koncentrálni, naponta 20szor megnézed a facebookját stb.

2. Kedveled, jól el tudsz vele beszélgetni, sok közös van bennetek - de az is lehet, hogy éppen egymás ellentétei vagytok, mégis remekül kijöttök. Szeretsz vele lenni, és hiányérzeted van nélküle. Úgy érzed, ő az, aki teljessé teszi az életed.

2015. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5 átérzem a helyzeted...Te most a saját tapasztalataid írtad le, de tényleg nagyon igaz amit írtál.


Annyi hogy ha szerelmes vagy azt fogod érezni. Lehet hogy most is vagy, csak félsz.

2015. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

tényleg nem volt még olyan velem hogy bárki iránt érzetem volna ilyesmit az osztályban meg a barátaim is úgy ismernek hogy én vagyok az aki a fiukkal szót ért mindig fiú haverjaim voltak, de vele nem tudok mit kezdeni többnek érzem mint barátnak de nem tudom, hogy szeretem-e vonzódom hozzá, ha nincs velem hiányzik és eléggé sokat gondolok rá. Már abból, hogy így ezt leírom ide attól elszuról a torkom, ha még a barátaim kérdezik, h mi volt...


Ebből mit szűrtök le?

2015. jan. 13. 20:11
 10/14 anonim válasza:
milyen fiúba lettél szerelmes,mesélj róla?
2015. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!