Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsii kérdése:

Idegesít a barátom lány barátja, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

A barátomnak van pár lány barátja, ami nem zavar, sőt én is jól elvagyok velük, minden rendben:)

De a probléma az, hogy van egy kivételes lány, aki nagyon nagyon zavar, több éve ismerik egymást a barátonmal és tudom, hogy nincs okom féltékenykedni, de mikor látom, hogy szivecskéket küldenek egymásnak, meg egésznap beszélgetnek, mikor engem nem is keresett már két napja, de a lányt tegnap is áthívta magához és főzőtt neki, majd boldogan kiposztolta az egyik közösségi oldalra, hogy "Jól érzi magát, xy társaságában"

A csaj egyébként szilveszterkor is a barátomat ölelgette mellettem egész este, utána meg lefeküdt a barátom unokatestvérével, aztán a kis lelkét a barátom pátyolgatta, merthogy a pasi nem akar tőle kapcsolatot...

Egyébként azóta csinálja ezt a csaj, mióta együtt vagyunk, előtte nem csinálta ennyire ezeket a dolgokat, még csak nem is járt báratomnál előtte.

Aranyos velem a lány és nincs is vele bajom, csupán ez az, ami miatt kezd felidegesíteni és már nem is bírom annyira, de ha kinyitom a számat, akkor én leszek a rossz, meg a szemét stb.

Nem vagyunk már tinik, de kikészít teljesen, elegem van belőlük! Hát ragadjanak össze akkor, már elnézést.

Hogy adjam a tudtukra, hogy zavar, hogy engem kb. semmibe vesz mellette a barátom? Ha simán kijelentem, akkor elronthatom az ő kapcsolatukat is, amit szintén nem szeretnék, bármennyire is rosszul esik.

Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2016. jan. 10. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én voltam. Szerintem mondd meg neki, hogy "Ne haragudj, nekem rosszul esik, hogy ennyire közvetlenek vagytok egymással. Látod, hogy én sem lógok együtt más fiúkkal." Szerintem ez a legkorrektebb. Lehet, hogy nem veszi észre, hogy ez zavar téged. Pasiból van, közöttük van olyan, aki ezeket a dolgokat lassan, nehezen veszi észre.
2016. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hány évesek vagytok, de ha tudomást szereznék arról hogy az én barátomat ölelgetné egy másik nő és szivecskéket küldene neki, akkor tuti hogy lépnék ebből a kapcsolatból.
2016. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Már húszon felül vagyunk és a csaj is idősebb nálam 2 évvel.

Bennem van, hogy lépjek le, de amíg nem tudom meg, hogy van-e köztük valami, addig csak magammal szúrnék ki.

A lány előadja, hogy "Jaj, kedvenc párocskáim vagytok" stb. És úgy ölelgette, hogy a barátom ölében ültem. Nem csak őt hibáztatom, mert a párom sem ellenezte, inkább élvezte, hogy két csaj ölelgeti őt egyszerre...Legyenek lány barátai, de határokkal.

2016. jan. 10. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

arra gondoltál már hogy elfogadod és megbékélsz?


talán akkor mindeni boldog maradna

2016. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most van itt az ideje az asztalra csapnod.Ha hagyod magad,akkor simán hülyét csinálnak belőled.Megmondod a párodnak,hogy vagy vissza vesznek,vagy vége van.Legalábbis én így látom ezt a dolgot,radikális változásra lesz szükség,ha meg akarsz nyugodni.
2016. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4:Sajnos az nem megy.

#5:Igazad van! Most kitalálták h együtt névnapoznak és engem még mindig nem keresett a kedves párom...

Most van elegem!

De, ha megmondom barátomnak, nem fog hisztis p-nek elkönyvelni? Ráadásul, ha neki elmondom, akkor tovább adja a csajnak is..Ha lenyelem, akkor engem csinál ki.

De amint találkozok a csajjal személyesen elmondom neki, hogy vegyen vissza, mert nagyon idegesítő. Nekem jópofozik, a hátam mögött meg a párom főz neki..Ha a barátom nem találkozik vele, mert éppen velem van, akkor addig könyörög meg érvel neki, míg rá nem veszi...

Már az sem érdekel, ha emiatt tönkre megy a kapcsolatunk, csak ne halljak többet a csajról:(

2016. jan. 10. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

nem semmi a türelmed. már a szívecskeküldésen fennakadt a szemem, de a többi kicsapta a biztosítékot. én nem tolerálnám, hogy a barátom kettesben legyen a lánnyal a lakásán, és hogy még főz is neki... úgy, hogy téged nem keres 2 napig ráadásul?? nekem már nem lenne barátom.

23n

2016. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Hú hát ez durva... főz neki, hagyja hogy a csaj az ölébe üljön, szivecske stb.

Aztán téged nem keres őt meg igen... Hát hogy van ennyi türelmed? Bárányka azért ne legyél.

Ha a pasi szeretne, veled lenne és neked főzne.

Ha a csaj meg jó haverja, akkor meghívná őt is, úgy hogy te is ott vagy és NEKTEK főz. Nem csak neki... Furcsa.


Ha ezen kiakadsz, akkor nem tartanálak hisztisnek, mert jogos. De én is csak egy csaj vagyok, akiben él a zöld szörny. :D

De azért ez már túlzás, amit csinál(nak).


Együtt vagytok még egyáltalán?

Tuti megbeszélném a helyzetet ilyen esetben, de már rögtön azután szóltam volna, hogy hagyta, hogy a csaj az ölében üljön (persze négyszemközt).


Még csak hasonló helyzet se volt velem, a pasi ilyet nem csinál azzal akit szeret, hogy közben más csaj üldögél az ölében (a főzés és az ölelés még kimagyarázható, ha amúgy neked is szokott főzni és többször :D).

2016. jan. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!