Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jelentkezik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik a párom már az 5. napja?

Figyelt kérdés

Kedden beszéltünk chaten utoljára, már akkor is se írt túl sokat. Úgy váltunk el egymástól, hogy "Szeretlek" Ez volt az utolsó szava. Szerdán írtam neki valami, kérdeztem, hogy mit szól az ötletemhez, lenne-e kedve hozzá, van-e elképzelése stb, de azóta nem hajlandó válaszolni! Lehet, hogy elfoglaltsága akadt, na de kérem szépen! Játszani van ideje a gépen, de 1 sort nem hajlandó nekem írni, hogy bocsi Édesem, elfoglalt leszek majd jelentkezem, vagy amit írtam arra válaszoljon? Vagy netalántán tegnap skypeon fent volt bő 8 órát, akkor rám írjon és magyarázatot adjon?

Annyira rosszul esik ez nekem. Úgy érzem, nem is tisztel. Ha szeret, miért csinálja ezt? Miért vesz engem semmibe?

Hajnalban már sírtam. Nagyon magam alatt voltam, hogy ennyire nem számítok neki, hogy minden más dolog fontosabb nálam...

Mit tudtok tanácsolni? Ha esetleg még is jelentkezik, vonjam kérdőre majd vagy inkább ne mondjak semmit? Szakítsak vele? Mert ez, hogy nem közlékeny és alig akar velem beszélgetni, nem most kezdődött...

Elmondjam majd neki, hogy engem evvel megbántott és legközelebb figyeljen oda rám? Vagy jobban tenném, ha én is semmibe venném őt? Komolyan nem értem... aki szeret, annak még se vagyok eszében. Eszébe e jut ilyen alap dolog, hogy hozzám szóljon!


másfél éve vagyunk együtt én 21 N, ő a férfi, és szintén 21



2016. jan. 10. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat. Jobban teszed, ha ott hagyod.
2016. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt,h 3 napig nem jelentkezett aztán közölte,hogy ennyi és visszament az exéhez... :) Próbąld meg vele megbeszélnhivd fel,stb... De ha 5 napig nem jelentkezik az már régen rossz....
2016. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elfogadhatatlan egy kapcsolatban, én kilépnék.
2016. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodás nélkül kidobnám
2016. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem nem szeret igazán. Ha gondolod várd meg míg jelentkezik, de szerintem már most is elbúcsúzhatnál tőle. Ez így nem kapcsolat.
2016. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem is valami oka van rá,nem csak elfelejtett.

Írj neki!

2016. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindig egymás nyakán lógni,de napokig válaszra sem méltat, és nem most kezdődött, nem ez az első.

Mi a kérdés?

Először vond kérdőre, miután meghallgattad a kamu magyarázkodását,feltéve,ha nem ő dob ki előbb,akkor utána szakíts.

2016. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mással chatel sajnos és nincs ideje rád. Ha online elérhető nyilván tudna írni neked.

Nem biztos, hogy kérdőre vonnám. Inkább kiadnám az útját, szórakozzon mással. Neked pedig lesz sokkal jobb, ne aggódj!

2016. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

találkoztatok már egyáltalán?

mert másfél éve vagytok együtt, de képes 5 napig nem szólni hozzád, nemhogy találkozni? magyarázat nélkül..

ez nem párkapcsolat...ahogy más is írta

2016. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!