Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszóljak a barátomnak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszóljak a barátomnak? Nem foglalkozik velem.

Figyelt kérdés

Egész nap alig ír nekem, pedig nincs sok fontos dolga. Egy egy mondatot kapok óránként. :(

Ti mit csináltok ilyen helyzetben?


2016. jan. 10. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

1. megbeszélem vele a dolgot. Bár én sem esek túlzásba ilyen téren. Jobb szeretem a minőségi közös programokat, mint a netes vagy telefonos kapcsolatot. Szóval ha van lehetőség is inkább minimalizálom. De közös séta, beszélgetés, egyéb mindig jöhet.


2. Ha nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor más után kell nézni. Akivel meg igen.

2016. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én helyedben állon verném.
2016. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se szeretek annyira írogatni, még akkor se, ha kedvelem azt, akivel beszélgetek. Egyszerűen fáraszt, hogy vissza kell írnom. Lehet, hogy ő is ilyen, és inkább személyesen beszélgetne veled.
2016. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van az a típus aki nem a neten éli az életét... Ha mikor együtt vagytok személyesen is ilyen inaktív akkor szólnék be.
2016. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A bunkoja! Oránként egy-egy mondat. Tudhatná, hogy percenként kellene szerelmet vallania (elvárásod szerint).
2016. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem beszólni kellene, hanem értelmesen elmondani, hogy mi bánt.
2016. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!