Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nem érzem hogy szerelmes lenne belém?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben nem valami jó a szex, csak pettinggel jutunk el a csúcsra, illetve ha róla van szó, akkor saját magát csak ő képes eljuttatni. És ettől nagyon frusztrált lettem.

Ami még zavar hogy nem mondja valami gyakran hogy szeret és ha mondjuk tévézés közben össze vissza puszilgatom azt le se reagálja :(

Amúgy mindenben lehet rá számítani, de ez a segítőkészség mindenki felé megvan benne, úgy hogy ez nem valami különleges dolog.

Keres, beszélünk minden nap, de én egy romantikus pasira vágyok, akiből sugárzik az hogy belém van esve. Amikor elmondtam a barátomnak hogy meglátogatott az a srác akivel régebben össze akartak boronálni, hát le se reagálta :( Még csak féltékeny sem volt :(

Sajnos hajlamos vagyok mérgezni magamat a negatív gondolatokkal, de valahogy úgy érzem hogy ezt jobb lenne tisztázni a barátommal.

Helyes lenne ezt leülni megbeszélni? Szakítani fogunk vajon? :'(


2016. jan. 1. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Helyes lenne ezt leülni megbeszélni?"

Nem, mutogasd el neki a problémádat! Komolyan, ennyire éretlen nem lehetsz egy kapcsolathoz.

Szádba rágom, hogy megértsd: igen, ülj le vele, beszéld meg a problémádat! Ez egy alapdolog a kapcsolatban, ha ezt magadtól nem tudtad volna!!!


"Szakítani fogunk vajon?"

Mit tudom én. Rajtatok múlik, nem tőlem!

2016. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az en parom is ilyen mint te, es nalunk is ugyan ez volt a gond. Ha igy folytatjatok akkor biztosan szakitas lesz a vege.


Helyes lenne megbeszelni vele, de elotte magadban kellene megbeszlned miert erre van szukseged.

2016. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit az én párom is ilyen mint a tiéd, hogy nem sokat mondja, de nálunk nem lett probléma belőle. Sajnos vannak ilyen emberek, akik nem a szavak emberei, a tetteikre kell figyelni. Nekem sosem jutott eszembe megkérdőjelezni hogy szeret-e a párom, mert arra figyelek, hogy mi mindent megtesz értem. Bár nálunk az ágyban nincsenek problémák.


A tévézés közben puszilgatás furin hangzik, nem lehet, hogy zavarja? Vagy ha nagyon figyel a tévére, fel sem tűnik neki.


A féltékenység megint másik történet, köze nincs ahhoz, hogy szeret-e vagy sem, ez önbizalom kérdése. Volt barátom, aki soha nem volt féltékeny, és volt aki mindig mindenre. Hidd el, jobban jársz így.


A baj az hogy nem csak magadat hanem a kapcsolatot is mérgezed ezekkel. Le KELL ülni beszélni vele, de ne támadj neki, csak mondd meg hogy téged zavar hogy nem mutatja ki a dolgot. Arra is készülj fel viszont, hogy azt fogja mondani, hogy ő ilyen, és ez van. Ő veled nem fog szakítani, neked kell átgondolnod, hogy velemaradsz-e miután megbeszéltétek.

2016. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, két évet szenvedtem mellette mire otthagytam. Ha te olyan típus vagy, aki igényli, hogy a párja imádja, minden létező módon kimutass a szerelmét, akkor sose leszel boldog a barátod típusú ember mellett. Én továbbálltam és láss csodát, találtam magamhoz illőt. Évek óta imádjuk egymást. Te se add lejjebb ezt az igényedet, hidd el, nem leszel boldog mellette.
2016. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!