Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt barátommal, lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

Szóval ehhez még az is hozzátartozik, hogy már csináltunk minden mást. Kíván engem, tudom, és ezzel én se vagyok nagyon másképp. Barátom 22, én 16, távkapcsolat, így csak hétvégéken tudunk találkozni. Szeretem. Viszont újabban nagyon sokszor mondja, hogy kíván engem, meg h akarja... én még kicsit várnék vele... mondtam neki h 3 hónapot... de ő sokallja... viszont mikor vele vagyok, érzem, hogy szeret engem. De nem igazán tudom már hová tenni, azt, hogy sokallja. Lehetséges, hogy ennek az oka az is, hogy több mint 2 éve nem volt nővel? (ezt pedig elhiszem neki, hiszen még csak barátok voltunk, mikor ezt kibeszéltük... másrészt, ha sűrűn csinálta volna nem hiszem h már az első randikat is végigállta volna :D hiszen nem vagyok én olyan jó csaj)

Ja igen, nekem ez az első párkapcsolatom meg neki is (előttem csak kalandjai voltak, bár az is kevés, mert elmondása szerint nem híve a kalandoknak). :) Egyébként szüleinek bemutatott, és én is bemutattam őt itthon családnak. :)

Így h ennyiszer mondja, van benne kis félelm h azt akarja... bár ez lehet(sőt, valószínűleg) alaptalan.

Remélem nem hagytam ki semmit, remélem tudtok valami véleményt mondani.


2008. szept. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hm.. 16éves vagy.. Én is 16 voltam, mikor megtettem az akkori barátommal. és Én is 3hónap után tettem meg. de ő nem sürgette. illetve mondta, h jó lenne már.. és egyik este ujjazott.. és mondtam, hogy hozza a gumit.. ő csak nézett rám nagy szemekkel, h komolyan? mondtam, h igen.. Én nem bántam meg, nagyon jó volt...

Szóval ha úgy érzed szereted és ő is szeret Téged, akkor tedd meg vele, de csak akkor ha már semmi kétség nincs benned. Az első alkalomnak tökéletesnek kell lennie...

Viszont, ha még várni szeretnél, nem vagy képes rá, meg kell értenie és ha szeret meg is érti.. :) szerintem ha nem állsz készen.. ez jön le amit írtál.. akkor mondd neki még egy ideig h nem vagy készen.. de ha türelmes és kedves veled, akkor nyugodtan lefeküdhetsz vele szerintem :) na remélem segítettem valamit... puszi!

2008. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmi más nem lényeges szexben, csak h mind2-en kívánjátok. És azért már legyen szőrös, vagy max azért kopasz, mert borotválod. Nem mert 12 vagy :P
2008. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ugy érzed 2 nap mulva nem bánod mg akkor igen!
2008. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 14 évesen vesztettem el 3 hónap után és már másfál éve együtt vagyunk és egyáltalán nem bántam meg ha tényleg akarod smemi gond sincs a 3 hónappal:)
2008. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az írásodból úgy tűnik,hogy nem vagy még benne 100%-ig biztos. Emiatt inkább várj még vele. Próbáld olyan időpontra időzíteni,mikor együtt tudtok lenni akár egy teljes hetet is. Az nagyon fontos szerintem,hogy távkapcsolat és utána nem láthatod egy hétig. Akkor menj bele,ha minden porcikád csak erre vár és ha spontánul alakul.
2008. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!