Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolat mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat mi legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon határozott és makacs emberek vagyunk mindketten, voltak veszekedéseink(mint mindenhol) de legutóbb nagyon össze vesztünk külön is töltöttük félig a karácsonyt és a szilvesztert. A helyzet az h durván 2 éve vagyunk együtt és mostanra persze csillapodnak a dolgok egymással kapcsolatban, de mivel legutóbb csúnyán össze vesztünk közölte a barátom hogy ő most nem fogja "nyalni a seggem" -ezt úgy kell érteni h a legutóbbi veszekedésunk nincs teljesen lezárva és ha normálisan beszélni szeretnek vele róla ideges lesz és hogy ő neki most van ennél nagyobb baja is nem fog most ezért engem az első helyre helyezni. Vállalkozása van, meg most akar egy újabb dologba belefogni ami szinten sok idegességgel jár és folyamatosan jar az agya hogy mi legyen. Én főiskolára járok mindig a fejemhez vágja hogy nekem az a legnagyobb bajom h meglegyenek a vizsgán meg h fetrengjek délig ilyenek.. Nekem összességében rosszul esik, nyilván neki is volt erre lehetősége pár év múlva nyilván engem is szét vet majd az ideg:)...de ezt akkor se vágyam a másik fejéhez örülnek hogy neki ennyi baja van. És ez nekem így rossz azt szeretnem hogyha vkuvel együtt vagyok én legyek neki az az első helyen vagy ha ott nem is de becsuljon meg és ne az legyen rá a válasza hogy ő neki nincs idegrendszere egyenlőre ezzel foglalkozni. Elmondtam hogy konkrétan mit várok egy férfitól mit akarok érezni és ezt most tőle nem feltétlen kapom meg plusz ezeken felül ugye a "ő neki nincs idegrendszere ezzel foglalkozni" felajánlottam neki ha ennyire irritálja a jelenlétem akkor viszlát.. Az is hátrányos szempont(:D) nem bízik meg bennem egyáltalán ő szerinte én neki egy hatalmas rejtély vagyok nem ismert ki igazán. De erre meg azt tudom mondani hogy az ő hibája mert ha vásárolunk vagy kirándultunk sok dolgot mondok mutatok neki csak meglenne jegyeznie de mivel igazi hapsi nem igazán érdekli az ilyen.....:)


Röviden annyi hogy most neki van nagyobb baja nálam is h ujra olyan kapcsolatunk legyen mint korábban és ezért nem is úgy viszonyul hozzam mint mikor én voltam a fontos hogy ne veszítsen el.. És én így nem vagyok boldog vele hiába szeretnem mert úgy érzem hogy ő leszarja és mit sem törődne azzal ha ott hagynám . Ő 30 en 22


2016. jan. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is,xarul hangzik,és xarul eshet,hogy az arcodba vágja,sok fontosabb van nálad az életében.

Főiskolára jársz,ez most a munkád,a tanulás,ha ezt nem érti,elég nagy paraszt.

Az is kérdés,te mennyire támogatod őt,mennyi empátiát mutatsz az irányába?

van olyan,hogy az embernek összejönnek a dolgok,akkor kire számíthat,ha nem a nőjére?

Te ezügyben odateszed magad?

Min vesztetek össze legutóbb?


" nem bízik meg bennem egyáltalán ő szerinte én neki egy hatalmas rejtély vagyok nem ismert ki igazán. De erre meg azt tudom mondani hogy az ő hibája mert ha vásárolunk vagy kirándultunk sok dolgot mondok mutatok neki csak meglenne jegyeznie de mivel igazi hapsi nem igazán érdekli az ilyen.....:)"

Ezen gondolkozz el,mert egy őrült nagy baromság,több okból is.

Egy szerelmes férfi igenis odafigyel a barátnőjére,ez nem valami férfi jellemhiba.

Azon is gondolkodj el,miért mondhatta,egy rejtély vagy a számára...ha megmutatod neki vásárláskor,hogy milyen blúz tetszik,attól még egy rejtélyes nő maradsz.

Nem abból áll saját magunk "bemutatása",felefedése a másik előtt,hogy mik a kedvenceink,hanem az,mennyire engedjük belelátni a másikat a fejünkbe,mennyire mutatjuk ki az érzéseinket neki.

2016. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát nincs egyensúlyban nála a párkapcsolat és a munkája. Szomorú, hogy sok stressz éri a munka kapcsán, de ez valahol minden második embernél így van ebben az országban!


Van mit megbeszélnetek szerintem, de ahhoz ő is kell,hogy szakítson rád időt.


Szerinted mikorra múlna el neki a gondja a vállalkozásával?Mert ha mindig problémái vannak, akkor egy beszélgetés vele, vagy egy békülés nem oszt,nem szoroz :D

2016. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elso: nem bízik meg bennem sajnos mert az előző kapcsolatai érdekesek voltak bennem meg nem bízik meg meg egy alap dolgot is felfújt az egekig( alap dolog: egy bánom el elmentünk egy este leledzik a buszt és a bnomnek egy csávó barátja hozott minket haza. - ez el lett mondva neki full egyenesen az este alatt smseztunk. Vagy bele olvasott a beszélgetéseimbe és régi férfi ismerőseimmel beszélgettem általános dolgokról. Semmi félreérthetetlen nem volt közte de ő ezeket mai napig felhantorgatja. A legjobb barátom és hapsi de ő rá nem magyaráz azokra szerintem azért lett ideges mert ok is úgymond "fel tudtak mutatni vmit" csak ezt nem értem miért kell ennyire féltengely magát hisz vele vagyok ha akartam volna bárkivel lehettem volna....

Elgondolkodva saját magamon nem tudom hogy mennyire engedem bele öt az agyamba:)) de en elmondom neki kerek perec mit szeretek és mit várok egy embertől. Ha veszekszunk is elmondom a bajaimat.


Igen amúgy ő egy TÚL őszinte ember mar, olyan dolgokat se tart meg magának amit illene ennek megfejelesekepp pedig elég ... Fogalmazzunk úgy hogy nem túl árnyaltan fejezi ki magát :D ami oké nem kell nyalaskodni vagy bármi de azért néha nem art..


Plusz szeretem ha érezteti egy ember néha hogy meg ennyi idő után is mennyire tetszik neki stb. Ő tőle pedig ezt nem kapom meg csak abban a formában hogy ha nem tetszenek neki nem kívánna meg stb. Ha új fehérneműt vagy vmi kevésbé szolid ruhát veszek fel kapom a dicséretet:) ezt nem írom fel neki mert nyilván egy idő után nem úgy dicséri az ember a társat de mikor ezt felhoztam neki az volt a válasza hogy keressek egy megnagyobb bohócot mint ő aki majd papucs lesz és hogy azt is bánja hogy ennyi mindent megengedett nekem -ez a mai napig rejtély hogy mit is engedett meg nekem jól ki is nevettem mert ez kicsit nevetségesen hangzott...:) de biztos az előző női ebből tudok kiindulni... :)

2016. jan. 12. 12:40
 4/5 anonim válasza:
szerintem már te is tudod hogy ennek nem sok értelme van , mert nekem is hasonló volt a helyzetem 3 éves kapcsolat össze költöztünk és veszekedtünk , ő folyton ideges volt kb. le nézte a sulit hogy én csak lébicolok és ő a meg keményen dolgozik .. aztán meg beszéltük hogy nincs értelme és szakítottunk ,akkor nem volt könnyű de már így sokkal jobb . szóval ha ennyire kilátástalan , fiatal vagy még és annyi férfi van a világon :)
2016. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jesszusom teljesen mint az en exem :D

Allandoan a vallalkozasaval volt elfoglalva csak az volt a fontos csak neki voltak problemai...mindenkivel baja volt akiket ismertem leszolta oket.. Beleolvasott a beszelgeteseimbe.. Ugyanez h nem bizott bennem a volt noje miatt.. En 3 evig birtam. Hiaba kertem beszeljuk meg a dolgokat mindig az volt a valasz h neki erre nincs ideje se kedve veszekedni.. Pedig en csak beszelgetni akartam.. Meg h folyton csak b*szogatom..

2016. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!