Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen cselekedtem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem, vagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeptember óta voltunk együtt, nagyon jól kijöttünk egymással, boldoggá tettük egymást, mindenben megértettük egymást, minden tökéletesen működött közöttünk, még a házasság is felmerült, mikor március elején el kellett utaznia Amerikába. Repülőn megismerkedett egy másik sráccal, aki az út végén meg is csókolta. Elmondta nekem mi történt még az nap, onnantól kezdve már nem volt köztünk minden a régi. Március közepén szakítottunk is, de még mindig kapcsolatban maradtunk egymással, mert se én se ő nem tudtunk egymás nélkül élni. Ugyan akkor ő kapcsolatban maradt azzal a másik sráccal is, és komolyabbra fordult köztük a dolog. Szerintem maga sem tudta eldönteni kivel akarna lenni, velem vagy vele. Húsvétkor elmentünk kirándulni egy hétre kettesben barátokként, ő viszont már akkor azt mondta nekem, hogy azzal a másik fiúval akar lenni, de ugyan akkor engem sem szeretne elveszíteni, én mondtam neki, hogy így nem fog működni, vagy engem vagy őt választ. Ez az egy hét gyorsan elrepült, de nem csak barátként viselkedtünk egymással, majdnem minden este az ágyban kötöttünk ki, és akkor megkérdeztem miért bújt velem ágyba ha vele akar lenni nem velem, annyi választ kaptam rá, mert engem is akar és szüksége volt erre. Hazamentünk, mint barátok, majd 2 napja közli velem, hogy nem akar velem lenni többé, nem akar találkozni stb, de mégsem tud elveszíteni én többet jelentek neki mint a másik srác, de ő egy lazább kapcsolatot tud adni neki mint én amire most szüksége lenne. Összekaptunk és írtam egy üzenetet annak a másik srácnak facen, elmondtam mindent mi történt a húsvéti kiruccanásunkon, ők is összevesztek és szakítottak. Ezzel megbántottam egy olyan lányt akit szeretek, reggel még azt mondta látni sem akar, de mostanra mégis visszajött hozzám, nincs rendben minden, de szerintem még lehet. Helyesen tettem hogy írtam annak a fiúnak és tönkrevágtam a kapcsolatukat? Valamilyen szinten bosszúból is csináltam, mert ő is ugyan ezt tette a miénkkel, de furdalt a lelkiismeretem utána, hogy így megbántottam egy olyan embert akit szeretek..helyes döntés volt ez ha így az én életem része lesz nem valaki másé?

2015. ápr. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eretlen ribizlit dugsz.
2015. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

most már mindegy,de akár jót is tettel a másik sráccal

szerintem keress egy másik csajt

ez sose lesz alkalmas normális emberi kapcsolatra

2015. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Háát figyelj én már a repülős részénél kidobtam volna a lányt, de te tudod.. Szerintem ez a minimum, hogy beszámoltál a srácnak.


Szerintem keress magadnak egy normális lányt, ha komoly kapcsolatot szeretnél. Nem rosszból, de ilyet csak a r1bancok csinálnak. Kitartás

2015. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen cselekedtél.

És most küldd el a lányt. Így 2 szék közé huppan, és megtanulja, hogy ne szórakozzon.

2015. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem tetted helyesen, hogy írtál a másik fiúnak, de mondjuk azt sem, hogy a szakítás után is többször ágyba bújtál az exeddel, aki akkor már mással járt.


Ez utóbbi tőled kb. annyira volt tisztességes dolog, mint a lánytól, tehát nyilván nem azért írtál a másik fiúnak, mert morálisan kifogásolhatónak tartottad az exed viselkedését, hanem azért, mert úgy gondoltad, hogy a te érdekeidet szolgálja az, ha ők emiatt szakítanak.


Szerinted most azért van veled a barátnőd, mert hirtelen ráébredt, hogy mégis tiszta szívből téged szeret?


Tényleg jó ez így most neked?


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, könnyen lehet, hogy csak a korotok miatt van, de nekem a leírtak alapján úgy tűnik, hogy mindkettőtöknek érnie kell még ahhoz, hogy harmonikus párkapcsolatotok lehessen.

2015. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dugd meg a csajt amikor van rá alkalmad, amúgy szard le a fejét, mert nem érdemli meg az ilyen a normális kapcsolatot. Keress egy rendes lányt, aki nem tesz ilyet..
2015. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem volt helyes, mert most oké, visszajött hozzád, de ha őszinték akarunk lenni, akkor nem azért, mert Ő akarta így, hanem mert "nincs ló, jó a szamár is" alapon, én legalábbis tuti így érezném a helyedbe, szóval nem tudnék vele újra együtt lenni.

Ha egy kapcsolatba bele tud lépni 3. fél, akkor ott már valami nem stimmel, így volt ez nálatok is.Persze nem ez lett volna a megoldás a barátnőd részéről, de én hagynám sajnos végleg. Nem vagyunk egyformák, én nem tudnék így együtt lenni vele.


22N

2015. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a helyedben már rég felkerestem volna és egy fél téglával vertem volna az arcát a másik srácnak. Én nekem ben sok kellett volna, hogy nagy balhét nyomjak a suliba mert haveromnak a haverja nyomult arra a lányra akibe szerelmes vagyok, hiszen másnap tettem be kést a táskámba csak nem szóltam anyumnak hogy majd teszek be kaját én és így megtalálta, ha nem találta volna meg valszeg most nem a gép előtt ülnék....
2015. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága barátom a barátnőd iskolapéldája a könnyűvérű lánynak. (idefelé r*bancnak hívják őket) Semmi rosszat nem tettél, az a nő megérdemelte, amit kap, a másik srácot pedig megmentetted egy katasztrofális kapcsolattól.
2015. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!