Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kiakadt mert ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kiakadt mert ma reggel kis AFTER házibulira mentem volna. Tényleg ekkora bűn szerda reggel bulizni?

Figyelt kérdés
Barátnőm ment dolgozni de ordítozott egy sort. Tudja ma semmi dolgom de hogy ne menjek bulizni így reggel. Most tényleg ez lesz ha elveszem feleségül? Mint egy házisárkány.
2016. jan. 13. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Normális, dolgozó, tanuló emberek reggel nem buliznak. Akik ezt megtehetik azok nem dolgoznak, nem tanulnak, naná, h gondja van a bnődnek ezzel.
2016. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: És ezért ordítoznia kell? Ma nincs dolgom mert 3 napot dolgozok és 1-et pihenek. És többet keresek mint ő.
2016. jan. 13. 09:45
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha dolgozol mellette nem ertem miert ne engedhetned ki a gozt. Lehet feltekenykedett valami vegett.
2016. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk hasznosabb dolgot is lehet csinálni hétköznap délelőtt, ha éppen nem dolgozol, szerintem ez zavarhatja. Együtt éltek?
2016. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2: Erre én is gondoltam, de úgy ordítozott hogy kérdezni nem lehetett...aztán bevágta az ajtót.

#3: Igen együtt élünk, albérletben. De hasznosabb dolog nincs mert konkrétan a lakás ragyog, bevásároltam tegnap este, autó lemosva, csekkek feladva. Semmi dolgom de tényleg.

2016. jan. 13. 09:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, próbáld megbeszélni vele, biztosan van valami a háttérben, de nyugodtan próbáljatok leülni, ne akkor, amikor éppen paprikás, mert akkor nem fog figyelni a megoldásra. Gondolom, ő nem ilyen műszakban dolgozik, hanem hétfő-péntek, vagy valami ilyesmi. Neked meg ezzel a munkarenddel becsúsznak hétvégék és más pihenőnapok is, amikor meg más pihen. Van ilyen ismerősöm.

Lehet, hogy teljesen más bosszantotta fel, és te csak kéznél voltál. Ez persze nem jó, de meg lehet beszélni.

2016. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszeljetek meg. Lehet tenyleg csak feltekeny valakire aki esetleg ott lehetne.
2016. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
akkor te valami szuvenír boltban eladó lehetsz, azok szoktak 3 nap után kidőlni mert 12 óráznak
2016. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a reptéren van egy ismerősöm, aki hasonló beosztásban dolgozik.
2016. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Tedd helyre a házisárkányt,nehogy már felnőtt emberként engedélyt kelljen valamire kérned.

Azt írod,otthon minden oké, mindent megcsináltál,utána lazítanál, hát tedd.

Jó szórakozást neked!

2016. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!