Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükség van külön töltött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség van külön töltött napokra?

Figyelt kérdés
Egy faluban lakunk, így megtehetnénk, hogy minden nap összefussunk, ha csak egy kávéra, puszira, fél órás "láttam" találkozásra is, és nekem erre valóban igényem is lenne. Nem akarok én naphosszat a nyakán lógni, de úgy érzem egésznek a napom, ha kaptam egy puszit. Neki viszont szüksége van magányos napokra, amikor nem találkozunk. Kicsit bánt, hogy nem akar olyan gyakran látni, mint én őt. Jogosan érzem magam megbántva, vagy igenis szükség van külön töltött napokra?

2016. jan. 14. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kávé belefér akkor is. Ha csak fél órára futtok össze, nálam még az is simán külön töltött napnak számít... De amúgy ja, vannak akik igénylik az ilyet.
2016. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle ember van.Nem lehetünk egyformák.:) Tartsd tiszteletben az igényeit,ha ő nem szeretne mindennap talalkozni nem erőszakolhatod rá magad sajnos.
2016. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez járt a fejemben, hogy tiszteletben kell tartanom az igényeit. Aztán megszólalt a kisördög: miért nem ő tartja tiszteletben az én igényeimet?

Tényleg igyekszem nem ügyet csinálni a dologból, de kicsit bánt.

2016. jan. 14. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:

"Aztán megszólalt a kisördög: miért nem ő tartja tiszteletben az én igényeimet?"


Kisördög=EGÓ+ÖNZÉS!!!


Ezt beszéljétek meg, de ha nem akar minden nap találkozni, akkor fogadd el, vagy hagyd el őt, ha már ebből ekkora ügyet csinálsz.


Egyébként meg nem jogos a te kis megbántódós sértődésed, mert ezt csak az egód miatt csinálod.

2016. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elozonel a pont. Nincs itt semmifele sertegetes/bantodas, egyszeruen nem egyformak az igenyeid a pasival.

vagy megszokod, hogy o ilyen es elfogadod, vagy keresel masikat. Ha eroszakoskodsz, annak nem lesz jo vege. Nincs ordog, onzoseg van. Akarsz valamit, a masik meg mast akar. De te azt akarod, hogy o is azt akarja amit te akarsz. Hat nem fogja. legalabbis addig nem amig fel nem dobja az otletet hogy koltozzetek ossze. Amikor ezt felhozza, akkor fogod tudni, hogy o is annyit akar latni mint te ot, de ez nem holnap lesz...ha lesz...

2016. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem pedig nem önzőség.


Ha a jövőre gondolunk, egy komoly párkapcsolat a randizgatás időszakából átlép az összeköltözés időszakába. Vagy egyből a házasságba, részletkérdés, ott is már egy háztartásban éltek.


Ha most, feltehetően a kapcsolat elején, a legszenvedélyesebb, leginkább lángoló, izgalmas szakaszában szükségét érzi egyedül lenni és nem szeretne találkozni, akkor mi lesz veletek mondjuk 5 év múlva, amikor együtt éltek? Minden másnap visszacuccol a szüleihez a gyerekszobába, vagy mi? És amikor gyerekek is vannak már, akkor is lelép pár napra, mert neki szüksége van külön töltött napokra, te meg találd fel magad?


Szerintem egy felnőtt ember felnőtt kapcsolatban már arra gondol, hogy ez a jövőben, amikor már igazán komolyra fordulnak a dolgok, mi lesz. Ugyan mindenkinek más a habitusa és a temperamentuma, és persze, kell az egyedül töltött idő, de azért abba bele kellene férnie egy fél órás kávénak vagy valaminek, elvégre amikor együtt él a pár, akkor is lehet külön csinálni, amit akarnak (jelenleg nálunk is most ez történik, a férjem a szomszéd szobában gépezik, persze, hogy együtt éléskor sem kell folyamatosan egymás nyakán lógni), de attól még minden nap találkoznak, váltanak pár szót, satöbbi. És most még az elején vagytok, feltételezem, a randizós időszakban. Nem ilyenkor kellene a leginkább vágyni egymás társaságára egyébként?

2016. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
Igen, szükség van... Nincs abban semmi rossz... Van akinek nagyobb szabad térre van szüksége...
2016. jan. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a hatossal értek egyet.
2016. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Én is abszolút egyetértek a hatossal. Mindent elmondott.


Nincs itt semmilyen önzésről szó. Aki itt önzésről meg egóról beszèl, az eléggé el van tájolva, és valószínűleg eddig nem volt kölcsönösen érzelmes, őrülten szerelmes kapcsolata, azért mond ilyeneket. Ne hallgass rájuk. Te is tudod a szived mèlyén, hogy mi a helyes, hiszen szereted ezt a fiút.


Alapvető igény, ha mindkét ember nagyon szerelmes a másikba, hogy minden nap, amikor csak tehetik, láthassák egymást. Pláne a kapcsolat elején, az első néhány hónapban!!! Aztán idővel úgyis kissé lazul ez a kötelék, ahogy írta a hatos is, ez természetes. Úgyhogy ne hallgass az "önző egós" kommentelőkre, nekik bizonyára még nem volt szerencséjük átélni, milyen egy igazi, lángoló szerelem.

2016. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 6-os csak arról beszél, hogy mit hogyan "kellene"...Baromság.

Van, akinek egyszerűen több tér kell, megszoksz vagy megszöksz, sajnos ennyi a válasz. Mint ahogy fent valaki írta, HA NEM AKAR, NEM AKAR. Nem fog akarni, csak mert te akarsz.. Akkor is akarod?:)


Jó, bocsi, amúgy hasonló helyzetben vagyok épp, szóval én is szenvedek, nem csak osztom az észt:) Kisírt szemekkel gépelek..


25N

2016. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!