Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Volt már olyan, hogy valaki nagyon bejött szinte minden téren, de már egy teljes együtt töltött nap után is zavart, vagy idegesített a jelenléte?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akikre ez egyébként nem feltétlenül jellemző. :D Volt már, hogy ez javult, vagy egy ilyen dolog a kapcsolat végét jelenti?
2016. jan. 2. 22:13
 1/2 csak_nari válasza:

Volt. Hajjaj.

2 hónap tele gyönyörrel és fogcsikorgatással.

Nem tudtunk mit kezdeni azzal, hogy annyira jó együtt, hogy egymás agyára mentünk.

(25 L, a srác 10-zel volt idősebb)

2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám, hogy valami sok tapasztalattal rendelkezem, de mikor velem ilyen volt, hogy konkrétan idegesített a másik jelenléte, szinte gondolkodás nélkül leléptem, és nem bántam meg. Egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője, de ezt úgy gondolom, az embernek magától is könnyű belátni. Rengeteg olyan szituáció jön az életben, amik akadályokat gördítenek a párkapcsolat elé, ezek már önmagukban is 'szakítópróbák'. Ilyenkor sokszor az a legfőbb motiváció, hogy a pár tagjai Egymással akarnak lenni, ez segít legyőzni az akadályokat, megoldani a problémákat, felülemelkedni az esetleges sérelmeken, akár áldozatokat is hozni a kapcsolatért. Viszont ha alapvetően nem egy "jó" dologként élitek meg azt, hogy együtt vagytok huzamosabb ideig... Nagy valószínűséggel már a legelső kis gondocskánál könnyebb lesz elengedni a másik kezét. Hidd el nekem, egy jó kapcsolat nem ilyen. Példának okán a párommal 1-1 veszekedés során akármennyire mérgesek is voltunk egymásra, még egyszer sem fordult elő, hogy idegesített volna a jelenléte. A pillanatnyi viselkedése igen, de a jelenléte soha. Ezerszer inkább vagyok mellette úgy, hogy veszekedünk, mint akár egy napot is nélküle. Mondom ezt úgy, hogy már azért jópár évet eltöltöttünk együtt.
2016. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!