Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ellentétek vonzzák egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást, majd ha összekerülnek megsemmisülnek?

Figyelt kérdés
Így kiegészítve ezt az általánosítást még igaz is lehet?

2016. jan. 14. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. jan. 14. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

DE ;)

A barátommal épp ilyenek vagyunk de próbálunk hozzászokni a másiknak a hülyeségeihez több kevesebb sikerrel..

19L

2016. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet értek veled..

Az sem jó ha mindenben megegyeznek,talán sokkal rosszabb ha totál ellentétek..

Ebben is van középú. Ha a fontos dolgokban kiegyeznek semmi gond...

2016. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elméletem abból indult ki, hogy bár a bennünk nem meglévő tulajdonságok vonzóak lehetne a másikban, végső soron az eltérő szemlélet, életstílus ellehetetleníti a hosszútávú kapcsolatot.

Máskülönben a részecskefizikában sem maradnak meg az ellentétes töltésű részecskék, ha nem gátolják más erők őket egymás felé haladásukban.

2016. jan. 15. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha összekerülnek abból lesz a gyerek, nem? :D


Amúgy meg "A hasonlóak vonzzák egymást, disznó vagy sertés egyre megy, patkány az egérrel próbálkozhat, de a szerencse csak nekem kedvez!" :D

2016. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!