Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel sem szellemileg, sem érdeklődés tekintetében nem vagyunk egy hullámhosszon… Ő semmit nem tesz a kapcsolatunkért, én utazok mindig hozzá, én kedveskedek neki, apró figyelmességekkel stb…

Szüleivel él, ahol nagyon rossz a viszonyuk. Az apja egy papucs, aki soha sem szól semmit, az anyja, agresszív, ordít mindenen veszekszik, és többször kizárta már a fiait…

Kényszerített sportkarrierje volt fiatalon, pár éve hagyta abba.

Szakított velem egy év járás után, aztán 5 hónap külön, majd térden csúszva visszakönyörögte magát, mondván rájött milyen nélkülem, és hogy szeret…Visszafogadtam. Vannak érzéseim iránta.

Nekem minden téren veszteséges ez a kapcsolat. Kuncsorognom kell, pár szeretetmorzsáért, vagy egy –egy személyes találkozóért. Még egy hosszabb levélért is. A pénzt, és energiát sem sajnálom az utazásra hozzá. (másfél órára lakok tőle) Ezeket mind elmondtam neki… és semmi..

Egyetlen egy dolog tart mellette, (azon felül, hogy reménykedek….) az az illata.

Szexuális téren, ő indít be egyes egyedül.

Randiztam azóta több férfival, mikor szakítottunk, és szexelni is próbáltam, de undorodtam a bőrüktől. Tiszta ápolt és intelligens kedves férfiak voltak… és mégis…

Velük nem volt normális nemi életem, csak „legyen már vége” effektus…


Ezzel a férfival viszont, a gondolatától is elindulnak folyamatok, pláne ha beleszagolok a bőrébe, hajába, testillatába.

Ez nem az arc-szesz, vagy dezodor. Sima natúr bőrillata.


Nem értem, hogy lehet rám ekkora hatással… s ez kihat mindenre..

Miért ennyire kegyetlen az élet, s tesz tönkre engem? Benne vagyok már a korban, szeretnék egy pici babát is…de anyagilag, szellemileg beszámíthatatlan férfi.


Nyilván több ezer férfival nem létesíthetek szexuális kapcsolatot, csak hogy megtudjam, hogy finom e az illata…



2015. dec. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz.

Én is imádom a párom illatát,de ezért nem lennék hajlandó bármit benyelni.

2015. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha így van nincs mit tenni


Ő a te párod jóban rosszban

2015. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme együtt lenni vele.
2015. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!