Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran tisztálkodto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran tisztálkodtok? (Többi lent) L

Figyelt kérdés
Nálam alap, hogy minden este tusolok, hetente kétszer füdök (hajat is mosok), emellett reggelente mosakodok (arc, hónalj, fogak). A párom hetente egyszer fürdik (akkor se mindig mos hajat), és reggelente gyorsan mosakodik. Este nem mos fogat. Nem büdös, de zavar egy kicsit a tisztálodási szokása. Ti milyen gyakran fürüdtük/mosakodtok? A párotok?
2016. jan. 15. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Férfiként naponta 2x, ha edzek, akkor 3x, de nyáron van hogy 4x-5x ha nagyon meleg van. Nagyon zavar, ha egy picit is büdös vagyok.
2016. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld kéz. A barátom nem szokott edzeni
2016. jan. 15. 14:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked jól esik bekapni a 3 napos rudit,némi seggszaggal párosítva? Ne mond hogy nem büdös,max megszoktad.Minden nap fürdök,és 3naponta hajat mosok.Fogmosás 2x,van mikor 1 lemarad.
2016. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy szex előtt és után.
2016. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A párom túlzásnak tartja, hogy minden nap tusolok
2016. jan. 15. 14:33
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Naponta zuhanyzok. Heti 2-3x mosok hajat. Fogat reggel-este mosok. Stb. A férjem is minden nap zuhanyzik, de ő mondjuk csak heti 1x mos hajat. Azért durva, hogy a párod heti 1x fürdik csak........lehet, hogy konkrétan nem büdös...de el tudom képzelni közelebbről milyen lehet... :/ Pisi, kaki, izzadás..minden van ott...és heti egyszeri fürdés vagy egy gyors mosakodás nem old meg minden problémát.
2016. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

A férjem minden reggel tusol, ilyenkor hajat is szokott mosni. Én minden este tusolok, hetente kétszer mosok hajat (átlag).

Minden nap legalább egyszer fogat mosunk, de inkább kétszer, mindketten.


Nem hiszem el, hogy nem büdös. Két nap zuhanyzásmentesség után is érezni lehet már az emberen a testszagot, reggel ébredéskor, még mielőtt elvonul a fürdőszobába, én is érzem a páromon, és feltételezem, a nap végén rajtam is érezni lehet, hogy nem két perce szálltam ki a kádból. Oké, hogy cseréli a fehérneműjét és használ dezodort, de akkor is. Az alap higiéné ilyen szintű hanyagolása egy egészen cseppecskét számomra undorító lenne. Nem hiszem, hogy le tudnék vele feküdni, ha minimum kétnaponta nem zuhanyozna le.

2016. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Párom minden este fürdik és ha együtt vagyunk, akkor általában együtt szoktunk zuhanyozni, ha úgy alakul a kádban egy forró közös fürdőt se utasítunk vissza. Csábítsd el Te is! Esténként a mindennapi stressz után nagyon jól tud esni egy hosszú zuhany a szerelmeddel, emellett rengeteg lehetőséged lesz közelebb kerülni hozzá ;)
2016. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden este tusolás, kétnaponta hajmosás is párosul hozzá. Kelés után nem szoktam rögtön megmosakodni, csak ha van itt valaki vagy épp megyek valahova. Akkor arcmosás, hónaljdezodor, fogmosás, szájvíz, néha fogselyem. Lefekvés előtt szintén fogmosás, szájvíz, fogselyem. Már 6-7 éve nem feküdtem el fürdés nélkül, mert nem bírok ragacsosan, izzadtan befeküdni az ágyba. Két napot se bírnék ki, nem még 1 hetet. Kezet mosni meg napjában kb 10-20x is szoktam néha, mert nem bírom elviselni, ha valami kosz van rátapadva.
2016. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Este tusolás, reggel gyors mosakodás. Szex előtt-után néha igen, néha nem. Naponta 2x fogmosás. Hajat csak hetente mosok, mert lusta vagyok. Párom hasonlóan, mint én.


A heti rendszerességű fürdés nagyon kevés, csodálom, hogy nem büdös. Én három nap elteltével már magamat sem tudom elviselni. Szörnyű.

2016. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!