Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves 30 év körüli Férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30 év körüli Férfiak! Volt már olyan, hogy szeretkezés közben egy bizonyos partnerrel gyakran "lankadtatok le" és ez azért volt, mert nem szerettétek igazán az adott lányt? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A merevedés (rendszeres) megszűnésének pszichés okait keresem.

Szeretkezés közben történő lankadásról van szó.

Mik voltak nálatok a pszichés okok? Szerelem hiánya? Teljesítménykényszer? Vagy kettő az egyben. Vagy más?

Egy adott nővel fellépnek ezek a problémáitok, más nővel pedig nem?

Normális válaszokat kérdek szépen. A nők véleményére is kíváncsi vagyok.

Nagyon számítok az őszinte válaszaitokra, mert mióta rendszeresen ez történt a volt barátommal, nem érzem nőnek magam. Ő volt életem szerelme, de ő valószínűleg csak mondta, hogy mennyire szeret engem…. Nagyon türelmes voltam vele, amikor fellépett ez a probléma (kb. 3-ból 1 alkalommal), de a végén már emiatt nem éreztem magam nőnek….

Válaszaitokat köszönöm szépen előre is!



2015. nov. 22. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem írom le, hogy nálam miért van, mert még rosszabbul éreznéd magad.

DE! Egyáltalán nem valószínű, hogy a te hibád. Lehet, hogy Ő "ilyen". Arról nem is beszélve, hogy betegség is lehet, vagy az, hogy nem akar túl gyorsan elélvezni, és így sikerül neki a visszatartás.

Ha nem szeret, akkor annak más jelei vannak.

2015. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, hogy írd le. Nem érdekel, hogy rosszabbul érezném magamat tőle, hanem inkább az igazság érdekel. A volt barátnőjével (aki élete szerelme volt) nem volt ilyen problémája. Abból látszik, hogy a szexuális izgalomhoz nem sok köze van a külsőnek, hogy rám azt mondták, jó alakú és szép vagyok. Az ex-e pedig kicsit túlsúlyos volt. Kérdeztem tőle, hogy az olyanokat szereti-e inkább, de azt mondta, hogy nem, hanem az olyanokat, mint én (vékony, sportos). Én attól félek, hogy az irántam érzett szerelme hiányának volt köszönhető, hogy nem kívánt igazán. A kapcsolatunknak már néhány hónapja vége (dobott), de én még a mai napig nem érzem magam nőnek emiatt. Az őszinte (de nem szándékosan bántó) válaszokra most nagy szükségem van.
2015. nov. 22. 00:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Így azért más. De nem szeretnék mindent kiírni nyilvánosan, ha gondolod, akkor írjál rám, és "elmondom".
2015. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezektol van a baratomnak:

Visszatartja az orgazmust tobbszor.

Regebben elt benne az exe allando visszautasitasa a szexre vonatkozoan.Ezt 1,5 ev alatt tudtam kinevelni a farkabol.

Kenyelmetlen a poz. Pl faj a terde vagy felserul a bor a laban kozben.

Elfarad a labizma kozben a pozicio miatt.

Aznap sokat idegeskedett.

Aznap meerolteto sportot csinalt.

Elotte valo ejjel keveset aludt.

Aznap megbantottam valamivel.

De hasznalunk vibratort is, igy kosebb rajta a nyomas.

N

2015. nov. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az exemmel volt ilyen problémánk,de ő nemhogy csak lelankadt közben,alig tudtam rávenni a szexre.

Végül kiderült, hogy búza.

2015. nov. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt ilyen egyik exemmel, nem is szerettük egymàst úgy meg nekem alkatilag adódtak problémàk vele, a farkam nem hazudott, hogy alig àllt fel rà azt hittem velem van a probléma, pàr hónappal később megismerkedtem egy màsik lànnyal, rà meg úgy àlltam mint a gerely. Nàla éreztem nem csak lelki, de testi vonzalmat is.
2015. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szóval ja, van akinek kell az a plusz egy nőben amire még a hideg vìzben is merevedése van, van akinek nem.
2015. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől hány éves vagy?
2015. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

"és ez azért volt, mert nem szerettétek igazán az adott lányt?"


Egy férfinak nem azért áll fel, mert szerelmes valakibe. Nem lehetünk az összes jó csajba szerelmesek egy időben. :) Egyszerűen egy férfinak nem szükségszerű a szerelem, hogy kívánjon egy nőt.

Sajnálom, ha ezzel összetörtem az illúziódat, (és nem bántásból írtam), de nálatok nem az volt a probléma, hogy nem szeretett.

Szerintem egyszerűen nem jöttél be neki valamiért vagy csak túl sokat masztizott suttyomban.

Lehet egy csomó ok, ami nem érinti a te nőiességedet, de így látatlanban ezt már nem fogja senki tudni megmondani.

2015. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Azt külön köszönöm, hogy egy nő is hozzászólt (4.), ami tanulságos volt számomra.

A volt párom a rendszeres lankadásokat folyton az óvszerre fogta. De szerintem, ha egy férfi igazán szeret és kíván egy nőt, akkor még óvszerrel együtt is..... Volt, mikor már a behatolás előtt lelankadt (sőt: fel sem állt igazán), volt, mikor csak szeretkezés közben.

Előttem a volt barátnője (élete szerelme) átverte őt és szerintem a mai napig nem tette túl magát rajta. Fél évvel előttem szakítottak. Hazudozott nekem mindenfélét, hogy én vagyok élete szerelme és gyermekeket szeretne tőlem és együtt öregszünk meg….mindeközben én folyamatosan éreztem az ex-e jelenlétét a kapcsolatunkban: azt, hogy még nem zárta le érzelmileg és szerelmes belé. Sajnos a nagyon erős belső megérzéseimet elnyomtam, mert reménykedtem: hátha tévedek és valóban engem szeret…

Szakításunk után mondta csak el, hogy az ex-ével jobban működött a kémia, mint velem. Ezt azzal magyarázta, hogy mellettem teljesítménykényszert érzett, ami szerintem csak kifogás, mert én nem vártam tőle akrobatamutatványokat, vagy teljesítményt, nem vártam semmit, csak azt, hogy szeressen….

Köszönöm még egyszer a válaszaitokat! Ha eszetekbe jut még valami, ami tanulságos lehet számomra, kérlek, írjátok meg!

2015. nov. 22. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!