Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na van egy fiú aki 23 éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na van egy fiú aki 23 éves én pedig 13 vagyok és én imádom a őt és ő is engem de ő ott dolgozik a suli mellett, át jön a többiekkel dumál meg ott lelkizik meg minden Szerintetek mit tegyek? (azt nem mondom neki hogy féltékeny vagyok )?

Figyelt kérdés
És amikor át jön a suliba úgy viselkedik velem mintha alig ismerne de mikor megyek hozzá meg egyből bocsánatot kér eg lelkizik meg minden
2010. márc. 27. 12:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Bocs, hogy ezt kell mondjam,de abszolút nem vagytok egymáshoz valóak, túl sok ilyen idősen a 10 év korkülönbség, és ezt a srác is így gondolja sztem, legalábbis nekem így jön le a viselkedéséből.
2010. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Gondolj bele:

23 évesen szerinted nem ciki neki egy 13éves csaj?

apád lehetne :D

2010. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már.. ő is beteg, ha veled kezd ki. :S
2010. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Apja lehetne?! :D

Talán azért nem 10 évesen kezdte... :D

2010. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az első randin nem borul a fejére a szalmakazal, majdnem annyi idős lánya lenne, mint Te vagy most...ebben a korban 10 év nagyon sok! nem vagytok egymáshoz valók, mint ezt az általad leírtak remekül mutatják...
2010. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj sokat egy olyan pasitól, akit az ő korában komolyan érdekel egy általános iskolás.
2010. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%
Hát nagyjából átérzem a helyzeted, de ha úgy viselkedik Veled akkor a többiek előtt nem vállal fel. Gondolom kellemetlen neki, egy jóval fiatalabb lánnyal lenni a barátai előtt. De ezt megkell értened, nézd az Ő szemszögét. Idővel úgyis változik:)
2010. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!