Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar a srác? 16 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a srác? 16 éves lány vagyok. Tavaly kerültem be gimnáziumba. Új osztálytársak. új tanárok. új környezet. Év elején csak ismerkedtem a többiekkel.

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel nagyon jóba lettem..mindent megbeszéltünk egymással, elmondtuk egymásnak a másik baját..

Nekem volt barátom akkor..most is vele vagyok még mindig. De az osztálytársamba szerelmes lettem év végén, elmondtam neki mit érzek és azt mondta gondolkozik rajta.Nem beszéltünk utána suliba msnen csak néha-néha.Elmondta hogy én vagyok a hibás mert nem beszéltem vele, meg hogy osztálytársak vagyunk.. hiába kérdeztem tőle csak ennyit mondott : nem azért mert nem tetszel hanem azért amit mondtam. ezért nem jött össze velem. Megkezdődött megint a suli , és azt vettem észre és többen is az osztályba h állandóan néz.. órákon is meg szünetben is. Most baráti kapcsolat van de mégsem olyan mint tavaly:(

Mit csináljak?


2009. okt. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok kérdés szólt itt arról, hogy mit kezdjek az osztálytársammal, tegnap is volt egy, rengetegen válaszoltak. Az én személyes válaszom akkor is és most is az, hogy ne kezdj vele.
2009. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először: miért vagy a barátoddal, ha abszolút nem érdekel?

Lehet, hogy ez is akadályozza az osztálytársad. De egyébként elég sokan megsínylették már, hogy az osztályukból jöttek össze valakivel.. Főleg, ha ilyen szinten kezdetek, akkor bocs, de elég kis esélyt látok, hogy sokáig húznátok..

2009. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most már a barátomat szeretem , csak idegesít hogy néz folyamatosan és ezzel van a baj.. Igen az volt h mondta o.társam h döntsem el mit akarok.. és akkor őt választottam..
2009. okt. 27. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mostmár? :S ezígy a 3.nak szánalmas..
2009. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!