Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a párom viselkedése velem szembe?

Figyelt kérdés
Anyámmal és a párommal élek egyy házba.Anyám ha össze veszek a barátommal akkor állandóan bele szól a kettőnk ügyébe el,akarja mayarázni hogy állitólag mit csinálok például rosszul meg ilyenek.A barátomnak gondok vannak az autójával és ez miatt nem szól hozzám.Máskor mindig kaptam puszit is mikor haza jött amunkából most viszont azt sem adott.
2016. jan. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Mi köze anyádnak a kérdésedhez egyébként? Nem arra vagy kíváncsi, hogy jogos-e a párod viselkedése? Akkor meg mit számít, hogy anyád belekotnyeleskedik mindenbe? (Amúgy erre az a válasz, hogy nem kellett volna az ő nyakára költöztetni a párodat). A párod viselkedése ezek szerint az, hogy az autójával gondok vannak, és emiatt nem szól hozzád? Milyen gondok? Miért nem szól hozzád, mi köze van neked az autójához? Hány éves vagy, hogy belehalsz abba, hogy nem ad neked egy puszit, mikor hazaér? Nem lehet, hogy stresszes, ideges, és te nem támogatod, nem segíted őt? Kicsit írhattál volna részletesebben a történtekről...
2016. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt más van a háttérben, mint hogy gond van a kocsijával. Valószínűleg valami zavarja kettőtökkel kapcsolatban, vagy az is lehet, hogy anyukád mondott neki valamit.
2016. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, kitörölték a válaszomat, pedig én is ezt írtam.

Az írása és a viselkedése alapján 10 éves a leányka, és még magyarul se tanult meg rendesen - a párkapcsolatokról már nem is beszélve, mert fel sem fogja, hogy a párjának valami problémája van, az meg már teljesen reménytelen, hogy netán segíteni tudjon benne, és ne még ő akaszkodjon rá újabb problémával.

Mit keres ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatokban? Tini viselkedés, tini probléma.

2016. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!