Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy oldjatok meg?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük vasarnap este a barátnőmmel, hogy másnap delutan moziba megyünk. Sietek haza a suliból, erre ir hogy a barátnőjével megy vásárolni. Rosszul esett, de mivel mostanaban sokat veszekedunk, nem szoltam semmit. Vártam hogy este jelentkezik hogy akkor jon nalam aludni, de semmi. 8-kor rairtam, azt mondta hogy meg tanulnia kell. Hozza tartozik hogy a héten már nem tudunk találkozni, mert elutazok, jovo héten jövök vissza.


19 F 19 N


2016. jan. 19. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, erre annyit tudok írni, hogy valószínűleg neki nem olyan fontos a veled töltött idő mint neked.

Így mondjuk én nem sok értelmét làtnàm a helyedben a kapcsolatnak.

2016. jan. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hozza tartozik hogy a héten már nem tudunk találkozni, mert elutazok, jovo héten jövök vissza."

Ez egy súlyos mondat,azt hiszem.

Ha ezt nem írod,talán azt mondtam volna,nincs nagyobb gáz,így viszont...hm.

Oké,egy hét.

Nem olyan hosszú idő,mondjuk az is véleményes,hogy annyit nem tudott szólni,mi a fax van.

Szerintem nem érdekled ezt a nőt,kezdj megbarátkozni a gondolattal.

2016. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hívtad fel?
2016. jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarom falra festeni az ördögöt, de nem kizárt, hogy amikor hazajössz akkor már vagy más pasija lesz vagy csak simán szakít.
2016. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!