Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt csináljak? 2 FÉRIT SZERETE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csináljak? 2 FÉRIT SZERETEK! Meddig mehet ez így tovább? Folyton ő jár a fejemben, miatta hanyagolom a barátomat. A barátomat nagyon szeretem, de lehet, hogy őt is. Lassan rá megy a 2 éves kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a barátommal már 2 éve. Nagyon szeretem, jól elvagyunk, persze egyik kapcsolat sem felhőtlen, mi is szoktunk veszekedni, mint mások. A szex terén viszont nagyon rossz, mert nem tud kielégíteni, mivel hamar elmegy. Nemrég összefuttam egy régi ismerősömmel, akivel még a barátom előtt kavargattam. Jó elvoltunk és a végén összebújtunk. Az a baj vele, hogy 43 éves és nem független. Persze tudom, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője, de minig rágondolok és jól érzem magam vele. A szex csodás vele. Azóta minden nap boldog vagyok és nem bírok semmin magam idegesíteni. Meddig mehet ez, hogy megcsalom a barátomat?
2010. márc. 27. 17:25
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
2 FÉRFIT, CSAK LENYOMTAM A SHIFTET!!!!
2010. márc. 27. 17:26
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor egy 3. lehet a megoldás. Ha hü.lyíted a barátodat, az gond lesz, a 43 éves meg nem fog miattad mindent felrúgni. Találni kell egy olyan pasit, aki kielégít, és ugyanakkor szereted.
2010. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
mármint szakítani kell mindkettővel és úgy a 3. Így értettem...
2010. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Hát nem sokáig. ha két vasat tartassz a tűzbe megégeted magad. A férfi nem fog rád alapozni, bár kort nem írtál, gondolom sokkal fiatalabb vagy. A pároddal meg lassan felemészted minden érzelmedet és megutálod. Döntsd el hogy a párod mellett akarsz-e maradni, s akor ahgyd a férfit, vagy nem, akkor meg azt csinálsz amit akarsz bár a helyedben én akkoris hagynám a férfit, mert ebből csak fájdalom születhet.
2010. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Nem jó ez így sehogyan sem!Amelyben élsz az sem, és amiben vagy az sem! A jelenlegi párod nem hitegetném szakítanék vele, de a másikkal is. Kezdjél tiszta lappal, és akkor nem lesz ilyen kesze-kusza az életed.
2010. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a barátodat, próbálj vele beszélni a szexről, hogy neked mi lenne jó/jobb. De ne csald tovább! VIszont szerintem is a legjobb az lenne, ha mindkét kapcsolatból kiszállnál. Egyik sem célravezető!
2010. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Sztem hülye vagy!!! Menj vissza a barátodhoz,és mond el neki h mi van, v hagyd mind a 2t! ne széditsd egyiket sem! ez igy nem joo!!! a végén a 2 szék közül a földre esel! akkor majd sirhtsz!
2010. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2010. márc. 27. 17:38
 9/34 anonim ***** válasza:
akkor pláne ki kell lépned mind2ből; 21 évesen előtted az élet, meg a pasik sora...:)
2010. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
46%
A 43 évesnek volt ideje, hogy belejöjjön a gyakorlatba, így lett mester. Lehet, hogy a párod az elején tart a tapasztalásnak, tanulásnak. Mondanám, hogy gyűjtsön tapasztalatokat másokkal is, biztos tolerálnád, hisz te sem tartod elítélendőnek, hogy másfelé kacsintgatsz. Aztán kitanulva visszamegy hozzád, és átviszi a lécet.Vagy légy türelmes, és tanítgasd, szoktasd!
2010. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!