Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim111213 kérdése:

Mit tegyek? Miért csinálja ezt? Szeretem és tisztelek mindent megadok neki, teret is kap, magánélete is van, még is hazudok, vajon miért van ez igy?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal.Két problémával is fordulnák hozzátok.Az egyik az,hogy rajtakaptam a párom jópárszor,hogy hazudott nekem valamiben.Nagyon sokat is veszekedtünk ezért,de ő mindig kibeszélte arra hivatkozva,hogy az én hibám ugyanis én rákényszeritem őt a hazugságra.Ezzel nem értek egyett,nagyon megértő vagyok,azt hiszem,túlságosan is.Mostanság elég gyakran veszem észre hogy valami nem stimmel.Kiérzem általában amikor hazudik és észreveszem,és az utobbi időkben is észrevettem.Volt egy olyan esetünk is szilveszter előtt,hogy a telefonjába bár illetlen dolgo belenéztem,és ott láttam hogy egy hamis facebook alatt irogat a volt barátnőjével,hogy találkozzanak.Nagy veszekedés lett ebből kérdőre vontam azt mondta nem csalt meg és persze ez is az én hibám volt mert a viselkedésem szerinte elviselhetetlen.De ezt sem értem,hogy miért.ÉS félek hogy van valami megint.Ma rájottem egy ujabb hazugságára,amit az unokatestvérem mondott el nekem.Elszeretném mondani neki hogy tudom,illetve hát megszeretném beszélni kérdőre akarom őt vonni,de ugy szeretném hogy ne jöjjön rá hogy az unokatestvéremtől tudom,nem szeretném hogy ő kerüljön bajba ez miatt.Hogy tegyem .?

A másik problémám pedig az,hogy nem tisztel.Folyton megaláz azzal ahogyan bánik velem és beszél velem.Nagyon fáj.De akárhányszor elmondom neki mennyire bánt hogy ugy beszél velem mintha egy tárgy egy semi,lennék,...ilyenkor mindig megigéri többet nem forful elő meg a blablabla szöveg...de valahogy midnig előfordul.Nagyon fáj és lehet,hogy hülyeség de athiszem képes lennék őt elhagyni ezért.Mert nem tud de nagyon beképzelt lány votlam...amiota vele vagyok azota pedig egy értéktelen semminek érzem magam.Sosem dicsér meg hogy szép vagyok vagy valami mindig csak kihangsulyozza hogy mibe valtozzak meg meg ilyenek.Nagyon fáj.Mit tegyek hogy jobban tiszteljen.?

Nem szeretném elhagyni,nagyon szeretem őt még igy is.



2016. jan. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Márpedig ha van benned tartás, méltóság és szembe akarsz még nézni magaddal, akkor el kell hagynod. Ugyanis ez a hozzáállása nem fog változni, legfeljebb a rossz irányba. Hazudik, lekezel, félrekacsint. Már csak kezet kell emeljen rád, s teljes a kép.

Lépj, amíg teljesen padlóra nem küldi az önértékelésed. Ne légy senki kapcája.

2016. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazábol az is előfordult,hogy bántott.De nem tartottam fontosnak leirni ehhez a történethez.Nem tudnám megváltoztatni őt.?

Nem érzem magam nőnek egy cseppet sem

2016. jan. 21. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megváltoztatni sehogy, mert gyárilag egy féreg. Csak idiótát csinálsz magadból, ha vele maradsz, minden önbecsülésed leépül szép lassan. Miért kell neked egy ilyen bántalmazó alak, mikor csomó normális srác is van? Miért kell neked egy lelkisérült kis tapló?
2016. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom a választ.Szeretem őt,bár nem tudom mit szeretek magam sem,azon hogy lekezelő,és ilyeneket csinál.De egyszerűen szeretem őt.És attól is félek hogy egyedül maradok,félek a magánytól,és anyira elhitette velem hogy ilyen meg olyan vagyok,hogy elhiszem saját magamnak hogy nem kellenék senkinek
2016. jan. 21. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj egész életedben, hajrá!
2016. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt kellene letisztáznod magadban, valóban őt szereted, vagy a magánytól félsz? Nagy valószínűséggel ez utóbbi.

Akárhogy is legyen, nem egészséges a kapcsolat! Lépj, mielőtt tényleg lerombol. Ember vagy, értékeid vannak. Találj olyasvalakit, aki téged tud szeretni, nem a helyzetet, hogy megalázhat.

2016. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!