Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti gyanakodnátok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti gyanakodnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk a pasimmal, az első hónapokban mindig eljött értem a munkahelyemre, ha szabad napos volt, hogy akkor is többet tudjunk együtt lenni (Ő hétvégéken mindig dolgozik, hét közben szokott általában 2 szabadnapja lenni). Az utobbi hónapokban viszont már nem!! És mintha már nem akarna velem annyi időt tölteni, a szabadnapjain is sokszor a haverokkal vagy kollégákkap tervez programot...csajok, nektek is ez gyanus lenne, vagy csak én látok rémeket!!??
2016. jan. 22. 12:21
 1/1 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ez valahol természetes folyamat. Egy része biztosan. Lehet hogy most pótolja a haverokkal is a dolgot, mert ez elején te élveztél prioritást.

Régen elém is mindig kijött a buszra, de most már nem. Mondjuk én nem bánom, mert szerintem egyedül is haza tudok menni, és sajnálom, ha feleslegesen fagyoskodik a buszmegállóban csakhogy hazakísérjen. Régen minden hónapban készített egy kis apróságot, de most már kevesebb erre az ideje, és ezt sem igazán bánom, mert mindig zavarba hozott vele (annak ellenére, hogy kedvesnek gondoltam, hogy gondol rám)


Szóval ami hiányzik neked arra rákérdezhetsz. De rémeket nem látnék. És ha kezd kihűlni is a dolog, azok sem rémek.

2016. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!