Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt a barátnője kiakadása?

Figyelt kérdés

Egyik még régebben mondta, hogy festhetnék neki valamit, de eddig nem nagyon volt rá időm a munka, suli meg egyéb dolgok miatt. A téli szünetet viszont direkt erre szántam, tudom, hogy szereti a háborús meg tankos dolgokat, úgyhogy egy havas, téli tájat festettem, katonákkal meg tankokkal. Szóval egy tök átlagos kép lett. Nagyon örült neki, ki is tette a falára, meg mutogatta mindenkinek, szóval odáig volt érte, nagyon aranyos volt. Viszont ez a barátnőjének kevésbé tetszett, sőt. Mikor meglátta teljesen kiakadt, elmondta mindennek a képet meg engem is, és azt mondta, hogy addig nem is megy föl hozzá, amíg le nem szedi, és annyira összevesztek, hogy napok óta nem is beszélnek. Mondtam neki, hogy nyugodtan tegye el máshova, én nem akartam, hogy ekkora balhé legyen belőle, nem ez volt a szándékom, de azt mondta, hogy ő csak azért is fönt hagyja.

Szerintetek igaza van a lánynak?


L/19



2016. jan. 23. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
A kérdés,hogy mikor kérte meg a fiú. Ha még a barátnő előtt,akkor egyértelműen a kérdező a hibás. Ha,akkor amikor már megvolt a barátnő,akkor a kérdező meg a fiú.
2016. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nálad valami nagyon félre van csúszva, akárcsak a fenti sztoriban a srác nőjének. Ez a fajta kisajátítás nem az egészséges lelkivilág jellemzője.
2016. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
42%
Hihi,ez vicces. Azt kérdezik,h szerintetek,tehát egy véleményre kíváncsiak. én ezt leírom,erre lepontoznak,pedig a véleményemet írtam le. Elég érdekes emberek vagytok,h azért pontoztok le vkit,m nem értetek vele egyet. Intelligens emberek lehettek.
2016. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!