Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy kapcsolatban megszűnik a bizalom az egyik fél részéről? Helyre lehet még hozni valahogy?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 22:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Már több éve vagyunk együtt.

Az utóbbi pár napban szerintem megérezte, hogy vmi megváltozott, egyre jobban erőlteti a költözést, meg hogy majd nyáron el akar jegyezni, akkor is ha nem költözünk össze. És én nem bírtam tovább, rázúdítottam a kérdéseimet. Hogy addig én nem tudok előrelépni, ameddig ezekre nincs magyarázat. De csak annyit értem el, hogy megsértődött, és majdnem elkezdett sírni is. És hogy lehet, hogy nekem nem ő a megfelelő, és ha gondolom keressek mást, mert neki az a fontos, hogy boldog legyek, és szeret, és sose csalna meg, és gondoljam át, mennyit ér nekem ő... Persze válaszokat nem kaptam a kérdéseimre, inkább visszatámadott, hogy ne játsszam a kis szendét, ne gondoljam, hogy bennem nincs hiba. És lehet, hogy azért vagyok ilyen gyanakvó, mert magamból indulok ki. Mert ő sem tudhatja biztosan, hogy amikor azt mondom hogy dolgozni megyek, akkor tényleg dolgozni megyek. És hogy biztosan törlöm mindenhonnan az olyan üzeneteimet és a híváslistát... Mert annyira hihetetlen, hogy nekem nincs mit takargatnom, nem titkolózok. De ebből nekem csak az jött le, hogy a telefonjait hiába akarnám megnézni, kitörölt mindent. Nem mondom azt, hogy bennem nincs hiba. Sőt. Több hiba van bennem, mint kellene.

Viszont ahhoz túlságosan ragaszkodok hozzá, hogy egyszerűen lezárjam a dolgot kézzel fogható bizonyíték nélkül. Már próbáltam többször is, de mindig elérte, hogy folytassuk.

A másik dolog pedig, hogy olyan dolgokat vár el tőlem, amit nem tudok megadni (nem anyagilag). Hogy olyan legyek, amilyen nem vagyok. Mintha nevelni akarna, rám szól dolgokért. Mint a szülők a gyerekükre. Pedig én vagyok az idősebb, és már rég nem vagyok gyerek. Ez mennyire normális egy kapcsolatban?

2016. jan. 26. 17:19
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Így nem lehet élni!Egy kapcsolat nem azért van,hogy idegeskedj,gyanakodj,fájjon és sírj,hanem azért hogy bildoggá tegyétek egymást.Te soha nem leszel boldog ilyen ember mellett!

És most hogy rákérdeztél még óvatosabb lesz,de változni nem fog.

Nem lenne jobb egy nyugodt,boldog kapcsolat?

2016. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
*boldog
2016. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy ő arra nem ad neked okot,hogy bízhass benne.

Ez azért elgondolkodtató...

2016. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Két variáció merült fel bennem:


1. Tipikus "etetős" szöveget nyomott be neked.

Ne a szavaknak higgy, hanem a tetteknek.

Ne hatódj meg attól, hogy majdnem elsírta magát.

Némelyik olyan féreg, hogy simán meg tudja magát játszani...


2. A szeretőjével összeveszett/megromlott a kapcsolata és azért nyomta ezt az eljegyzős szöveget, hogy nehogy a két szék közé essen ergó (legalább) téged megtartson.

2016. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
De igen, szeretnék egy nyugodt, boldog kapcsolatot. Amikor nem azt kell figyelni, hogy mikor néznek hülyének. És nem találok női intim mosakodógélt a fürdőszoba polcán. De eddig akárkivel próbálkoztam, mindenki hazudott, megcsalt, elhallgatott fontos infókat és hasonlók.
2016. jan. 26. 19:35
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg óvodás:

"Mert ő sem tudhatja biztosan, hogy amikor azt mondom hogy dolgozni megyek, akkor tényleg dolgozni megyek."


Azért ez nem ugyanaz a jelenség mint amikor ismeretlen tampont, vagy mosógélt találsz nála... az eléggé egyértelmű, hogy nem ő használja.

meg, hogy nevelni akar, idomítani... felejtős: ezzel nem lehet békésen élni.

2016. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Tampon magyarázat: nem tudja. Lehet, hogy ameddig nem volt otthon, az anyja megmutatta a lakást vmelyik rokonának, és az ő barátnője használta. De ha nem hiszem el, felhívja és kérdezzük meg. Ezt elképzeltem magamban: ''szia, bocsi csak azért hívlak, hogy tavaly a barátnőd hagyott a kukámban pár véres betétet és tampont??''

Tamponcsomagolás magyarázat: biztosan már rég ott volt, csak a szekrény alatt, és amikor takarìtott mielőtt mentem hozzá, akkor került a fürdőszoba közepére.

Mosakodógél: az anyjáé. Költözéskor került oda egy doboz cucc, mind az anyjáé. És ha már ott van, elhasználja. Ha ez igaz lenne, lett volna lehetősőge visszaadni.

Kotonok: eddig úgy volt, hogy kidobta mert lejártak. Csakhogy a doboz ott maradt, és rajta van, hogy 2018ban jár le... tegnap már azt mondta, odaadta vkinek.

Így leírva teljesen biztos vagyok benne, hogy hazudik. De amikor ott áll előttem...

2016. jan. 27. 11:19
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
H*lyének néz, megetet. Ne higgy neki, ezek egyértelmű jelek!
2016. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Így leírva teljesen biztos vagyok benne, hogy hazudik. De amikor ott áll előttem.. - akkor szemtől szembe néz hülyének,-bocs.

Akkor szakíts sms-ben, mind a 100 dologra van magyarázat, (elég gyér) de mi a fenét kéred a 101-edikre is a magyarázatot?

Ez nem egy kapcsolat, na!

2016. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!