Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő sem tudja miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő sem tudja miért nem volt őszinte. És ez hihető, és ha igen lányok nők mi lehet az ok. Ennyire hosszú idődnek (évek) kell eltelnie, - széles bizalom pedig meg volt már - hogy egy kapcsolatban egy nő őszinte merjen lenni?

Figyelt kérdés

Mostani barátnőm a harmadik. - 28évesen. Hűséges típis vagyok. És nem "vásár", de minden szempontból tökéletes és a legjobb is persze így is, jó nem verseny. ;) - ezen a bizalmatlansági kérdésen kívül - ő velem szemben; és az én kételyem, hogy tényleg nem tudta miért várt eddig.


Bő három és fél év után nyögte ki, előttem csak lányokkal volt, és hát soha nem gondoltam volna mert a szuszt is kiszorítja belőlem, szinte napi szintem eddig titokban, - ma már közösen is - szereti az ökölszexet. - most én nem vagyok megbízható szerinte, vagy ilyen világunk??? Vagy félte elveszíteni?



2014. júl. 17. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még ő az értelmiségi a kapcsolatban. Jó én meg publikált művész is, az is valami olyan.
2014. júl. 17. 09:41
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez hihető, és ha igen lányok nők mi lehet az ok?*
2014. júl. 17. 10:05
 3/4 anonim válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik hogy szégyellte ezt a dolgot veled szemben.

Ő tudja h a te szemedben ő tökéletes? Ha igen lehet hogy pont ez miatt nem akarta hogy csalódj benne.

Az idővel pedig azért várhatott eddig h megbizonyosodjon arról h ér a te részedről annyit ez a kapcsolat h ne dobd el. (Lehet te hamarabb is bebizonyítottad de ő ezt most látta)

Mindenesetre ha szeretnél vele lenni és szereted őt akkor ne adj neki okot arra h emiatt kellemetlenül érezze magát melletted az ágyban. Beszélj vele róla és mutasd h ez számodra izgató is tud lenni..

2014. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Amit írtál nagyon tanulságos. Közben jutott az is eszembe, lehet egyfajta a tapasztalatlansága miatt - miközben meg jóval tapasztaltabb, párkapcsolat terén - is lehet félelme hátterében a dolognak, mert a férfi-nő szexet velem "tanulta".


Legutolsó, erre már rá jött. ;) Nem félek, és nem vagyok rest kimutatni az érzéseim. Ezért is lettem az első pasi az életében szerinte.

2014. júl. 17. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!