Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a találkozásokat munka mellett?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 én 19 éves fiú vagyok, ő nappalin jár érettségis iskolába, én pedig esti sulin járok heti egy alkalommal egy szakmai képzésre. Eddig ezzel nem volt probléma, mindig meg tudtuk oldani hogyan legyünk együtt. Hét közben 3-4 napot is találkozunk a hétvégéket pedig együtt töltjük mindig, akár otthon, vagy éppen közös programok alkalmával máshol. Most kezdek majd el dolgozni 3 műszakban eddig is dolgoztam már így régebben de akkor még nem voltunk együtt, jelenleg kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt és egyszerűen alig tudunk meg lenni egymás nélkül, persze mind kettőnknek jut bőven ideje a magánéletre tehát ezzel soha nem volt gondunk boldogok vagyunk és komoly kapcsolatban élünk, az össze költözés még tervezetben van amint idén el végzi az iskolát de jelenleg még külön élünk, igaz egy településen, de félünk tőle hogy mikor épp délutános műszakban leszek egy adott héten akkor hogyan oldjuk meg a találkozásokat, mint mondtam nem lógunk egymás nyakán de nagyon nehezen bírjuk egymás nélkül és félünk tőle hogy nehéz lesz mind kettőnknek mikor délutános héten 4-5 napig nem találkozunk csak telefonon beszélgetünk. Más aki hasonló cipőben jár hogyan oldja meg a találkozókat? vagy tudtok esetleg mondani valamit hogyan oldjuk meg ezt a problémát?

2016. jan. 24. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség nincs:


1. Összeköltöztök előbb, nem iskola után, és így legalább futtában tudtok találkozni, ez is több, mint a semmi.


2. Másik munkát keresel, ahol csak egy műszak van. Értelemszerűen ő nem hagyhatja ott az iskolát, tehát maximum te tudsz változtatni.

2016. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezekre a lehetőségekre mi is gondoltunk de sajnos egyiket sem tudjuk jelenleg össze hozni, szóval a jelenlegi felállás mellett kell valamit ki találnunk. A délelőtt és éjszakai héttel semmi gond az ugyan így jó mint eddig de a délutános hetek alkalmával csak szombaton és vasárnap tudnánk találkozni, hét közben max úgy hogy egy két nap be jön elém, este busszal és együtt jövünk haza, de az csak egy fél órás busz út szóval nem az igazi, valami olyan megoldást akarunk ami mellett meg könynebíthetünk egymás hiány érzetén, akiknél ez a felállás hogyan oldják meg ?
2016. jan. 24. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet igazságtalanul hangzik, de szerintem a felnőtté válás egyik része, amikor képes vagy elengedni azt, hogy folyton a pároddal legyél. Általában az emberek este találkoznak otthon a párjukkal, és akkor is főleg alszanak. Vannak időszakok, amiket ki kell bírni a másik nélkül, mert másképp nem lehet megoldani.
2016. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van de a mi helyzetünkben a szakmánk miatt nem lenne sohasem problémánk ilyennel szóval ez egy átmeneti időszak kb egy év és utána már megint minden úgy menne mint eddig, ezért szeretnénk ezt meg oldani valahogyan hisz nem egy nagy időről beszélünk tulajdon képp, csak úgy mond ki akarjuk húzni gyorsan ezt az egy évet és erre szeretnénk megoldást találni de ha az nincs is akkor tippeket ha tudtok esetleg adni hogyan csökkentsük az ilyen napokban egymás hiány érzetét hogy gyorsabban és könnyebben ki bírjuk azt a pár napot azt meg köszönném :)
2016. jan. 24. 00:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap találkozzatok, ha csak 10 percre is (azonos településen gondolom, megoldható). Amikor nem dolgoztok/tanultok, chateljetek, vagy telefonáljatok. Így ki lehet bírni a hétköznapokat, amíg össze nem kültöztök. :)
2016. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) igyekszünk ki bírni valahogy ezt a kevés időt
2016. jan. 24. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel a parkapcsolati probaval megmerettetik a kapcsolat. A hetvegen voltam egy eskuvon, a pap pont arrol beszelt, hogy a rossz idoszakokban mutatkozik meg a szeretet, ha akkor is kitartunk egymas mellett.

Millio par van, ahol a ferj hetekig el van munka miatt otthonrol, es pl. Hathetente talalkoznak...vagy pl. Baratnomek 10 eve egy par, osszel hazadodtak ossze, es mind a mai napig csak hetvegente talalkoznak, merta parja kulfoldon dolgozik, es a hetvegen se csak egymassal toltik az idot, hanem sok munka van a haz korul.

Nem baj az ha kicsit kevesebbet talalkoztok, legalabb jobban orultok majd ha latjatok egymast.

2016. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!