Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka és egyetem mellett hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka és egyetem mellett hogy?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátnőt, csak sajnos kevés az időm. Viszont úgy tudom lehetséges megoldást találni, csak megfelelő beosztás kell.


Igencsak nehéz szakra járok (minden héten ZH, házik) emellett dolgozok heti 20-25 órában. Érdekel mindkettő, szóval nem utálom, és nem akarok kilépni. Hogy lehetséges emellett párkapcsolatot kiépíteni és fenntartani?

Élni szeretnék, de nem csak a kötelességnek.

Aki hasonló helyzetben van, hogy oldja meg?

Köszi!


24/F



2013. nov. 20. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szintén 24F. Hasonló helyzetben ( persze teljesen más, de nekem se jut idő, se terület a csajozásra ). Szóval sehogy nem csajozok. Nincs időm/erőm rá.
2013. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 2 szakra is járok, de sajnos a meló kevés, így most van időm ismerkedni, de mikor sok volt a munka, arra még a baráti kapcsolataim is rámentek. Neked kell dönteni mi a fontosabb, én rosszul választottam, úgy érzem.
2013. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 21/L. Nekem sincs időm ismerkedni, az egyetem teljesen elveszi a napjaimat. Úgy hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. :)
2013. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A barátaimmal még csak megvagyok, az belefér.

Viszont aki ezt mind megcsinálja, az Superman kb. Én is szeretném annak érezni magam. :)

2013. nov. 20. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos most nekem sincs időm párkapcsolatra. Bár én annyival előrébb vagyok, hogy 3 udvarlóm is van. Őket a környezetemből halásztam össze, mikor voltak "nem hétköznapi" megnyilvánulásaim.
2013. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a parommal mindketten nagyon elfoglaltak voltunk, amikor összejöttünk, es egyideig kb. hetente ketszer talalkoztunk, vagy hetvegen voltunk együtt. Erdemes hasonloan elfoglalt valakit keresni. Nehez összehozni a talalkozast, de nem lehetetlen, es kesöbb, össze lehet költözni, akkor meg több idö marad:)
2013. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!