Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy toleráljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy toleráljátok ezt a párotoknál?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok együtt a barátommal, és folyton azt hangoztatja mennyire nem vágyik másra csak rám. Ennek ellenére a múltkor észrevettem h megnézett egy másik lányt. Nem is bántam volna, de nagyon zavar hogy letagadta, és össze vissza hazudott. Ellenkező esetben velem ordítozott volna, h miért nézek meg másik pasikat. Ami még zavar, hogy ő igaz megnéz más lányt, de ha engem néz meg valaki teljesen ki van akadva. Ő az első barátom aki olyan bénán csinálja hogy észrevettem:D Lányok, ti ilyenkor szóltok a párotoknak?? Előre is köszi szépen a válaszokat:)
2010. márc. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szólok semmit érte.

Ez még semmit nem jelent.

2010. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

minden pasi ilyen,ezzel nincs baj szerinetem

persz ha már majd kiesik a szeme az már gáz,de ha kulturáltan megnéz egy lányt szerintem abból még nincs semmi

2010. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, még hülyéskedni is szoktunk vele. Néha én "mutatok" rá egy csajra, hogy azért nála szerintem nekem jobb fenekem van. :D Aztán vagy hülyéskedik tovább párom, hogy háááát... vagy megszeretget és azt mondja a tiéd a legjobb, szóval szerintem ezt tök fölösleges ennyire komolyan venni. Amíg szeret, és elég vagy neki egyedül, addig miért baj hogy megnéz másokat is? Nézni lehet... tovább ne jusson!
2010. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy más lányokat néz, hát istenem, nézzen. De legalább ne tagadja le. Úgysem bántom érte, akkor minek hazudik? Azzal csak a bajt tetézi.
2010. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem valójában nem is azzal van bajom hogy megnéz más lányt, hanem hogyha ülünk a buszon például és én kinézek az ablakon és egész véletlenül ott áll egy srác akkor rögtön kiabál hogy " Mit nézel itt vagyok b***meg" meg stb.. :S Mikor viszont én kérdezem akkor hazudozik hogy nem nézte meg.:/
2010. márc. 28. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:

pff...nah ez már gáz, amit a te barátod csinál veled

ez egy állat

2010. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen nálunk ez az "egy patront megérne" beszólás... ennél tom, hogy másra nem is kellene neki, és tök megnyugszom! :D Persze nálunk is csak cukkolás szinten van jelen, ha megtenné repülne! :)
2010. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát figy :D

Erre azt tudom mondani: "azért, mert diétán vagyok az étlapot azért megnézhetem;)"

A barátod amit művel az már kicsit túlzott féltékenység sztem el kéne vele beszélgetned és meggyőznöd h neked nem kell más csak ő (:

2010. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hűséget ígért nem vakságot :) Had nézze. nem tudod megakadályozni.

Ez meg általában pasi szokás (tisztelet a kivételnek) hogy amit ő megtehet te már nem- szokj hozzá ez így marad :S:D

2010. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!