Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valahogyan szóba jön szidja az ex barátnőjét. Ezt lehet úgy venni, hogy nincs túl rajta?

Figyelt kérdés

Magamból kiindulva, ha túl vagyok,akkor inkább vagyok közömbös. Se nem szidom,se nem istenítem.


több mint 1éve vannak külön.


2016. jan. 25. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól látod, a szeretet ellentétje nem a gyűlölet, hanem a közömbösség. A gyűlölet annyit jelent, hogy még most sem közömbös számára, hogy miért, azt csak ő tudhatja.
2016. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mondtam neki is amit gondolok. olyanokat magyarázott, hogy ő pl 10év után is képes szidni valakit, aki átverte vagy ilyesmi,és épp szóba jön..

de nekem ez kicsit fura.

és nem biztos, hogy teljesen eltudom hinni.

2016. jan. 25. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy jön egyáltalán szóba? Kérdezgeted meg ilyesmi? Vagy ő hozza fel random témákba?


ha te hozod szóba, akkor egyszerűen ne tedd. Ha az exeiről akarod kérdezni, akkor ezt egyenlőre tedd félre, amíg biztos vagy benne, hogy már nem érdekli. Ha ő hozza fel, akkor pedig mond el neki, hogy addig nem kezdesz vele komolyabb kapcsolatba, amíg nem az exe lesz minden gondolata.


Sajnos voltam ilyen kapcsolatba, mert úgy gondoltam én majd elfeledtetem vele az előzőt. Nem így lett. Amikor pedig a csajról és a szerelmükről írta meg a szakdogáját, akkor végleg kiléptem az életéből. Bár itt a különbség az volt, hogy mikor összejöttünk, akkor csak 1 hónapja szakítottak.


Szóval sokáig gondolkodtam ezen, magamat hibáztattam, de rájöttem, hogy soha nem szabad belépni egy kapcsolatba addig, amíg a másik fél még nem közömbös az exe iránt, különben te szívod meg. Egyébként úgy tudom, hogy rá 1 évre újra összejöttek...


Az egy év, az valóban 1 teljes év volt? Vagy még összejártak? Próbálták felmelegíteni vagy helyrehozni?

Ugyanis ha valaki több, mint fél évet sír az exe után, akkor az már pszichiátriai eset, vagy valami nagyon dúrvát csinálhattak vele, ami felzaklatja (pl. kiforgatja a vagyonából, vagy hitelt vett fel a nevére, vagy elutasított miatta egy vissza nem térő lehetőséget, stb.).


Ha ilyesmiről nincs szó, akkor van mitől aggódnod, ha viszont hasonló helyzet áll fent, akkor valószínűleg tényleg gyűlöli.

2016. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha a csaj megalázta, átverte, stb., akkor teljesen érthető ha szidja.
2016. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit megaláznak, megsértenek, megcsalnak, az előbb önértékelést végez. Mi az amit elronthatott stb. Majd egy új emberrel, egy új barátnővel, egy új baráttal újra megpróbálja. Ha valaki indulatokat vált ki még egy év távlatából is, akkor az az ember agresszív, dühös és bosszúszomjas. Akit lelkileg bántanak, az előbb-utóbb túllép és pozitívan áll az új előtt. Aki pedig 1 év után is nyűglődik és baromi mérges, az nem lépett túl az előzőn... ennyire egyszerű.
2016. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha szándékosan kihasználta, átverte, manipulálta akkor az nagyon sokáig ott marad tüskeként,mert sérti a büszkeségét.

37F

2016. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Nem tudom mi a szidás,- ha nincs ott személyesen valaki.

Engem mondjuk átvert, félrevezetett....stb.

Ritkán jut eszembe, szóba meg nem nagyon kerül.

De, ha mégis, akkor meg tárgyilagosan beszélek egy helyzetről, ahol ő őszintétlen, én béna voltam, viszont lett belőle két gyerek, ami meg jó.


Szóval jól gondolod: nincs ő túl ezen.

2016. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!