Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud úgy szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud úgy szeretni, mint a régi barátnőjét?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Tanulók vagyunk még mindketten. Csak hétvégéken találkozunk. Neki már volt négy éve egy féléves kapcsolata. A lány szakított vele. Még két év után is vissza akarta őt a barátom. Aztán próbálkozott más lányoknál is, de nem jött össze. Majd jöttem én. Szinte mindent tudok róluk, hogy mi történt. Olyan se veled se nélküled kapcsolat volt. Mégis úgy érzem engem nem tud annyira szeretni, mint a régit. Szeret róla beszélni. Pedig mondtam,hogy nem szeretem. Mindig az jár az eszemben, hogy ha választania kelle akkor megpróbálná újra vele, akkor is ha az esze azt mondaná, hogy ne, mert nem tudnátok elviselni egymás szokásait. Miért van az, hogy az aki szeret minket és mindent megtesz a kapcsolatért azt nem becsüljük ? Tudna az ember másfél éven át hazudni a másiknak, hogy szereti, de közben vágyik a régire, akinek ő nem kell?
2015. dec. 5. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, tudnak az emberek akár éveken át is ilyenekről hazudni. Azt én sem tudom, hogy miért nem becsüli nagyon sok ember a szeretet meg a törődést, de velem is így volt. Ha úgy érzed, hogy még mindig az exe körül forognak a gondolatai, akkor az valószínűleg igaz. Kivéve ha nagyon ráparázol. Adta jeleit annak, hogy még most sincs túl rajta?
2015. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd. Ez egyenlő azzal, hogy nem való hozzád.
2015. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!