Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ha összeköltözök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ha összeköltözök egy nővel az sokkal nehezebb lesz mint most hogy a szüleimmel lakok?

Figyelt kérdés

Most anyukám mindent megcsinál nekem, moss, főz, takarít, ruhát összekészíti nekem, megágyaz stb.

Ha összejövök egy nővel, ami már állítólag 31 évesen időszerű lenne, sokkal nehezebb lenne, mert a párom ilyeneket nem csinálna meg. Tehát sokkal kényelmesebb anyukámmal lakni?


2016. jan. 25. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Már kiírtad tegnap, vagy valaki kamuzik..

Szerintem, vedd el anyádat feleségül!

2016. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igy van.
2016. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lenne rá lehetőséged valakivel összekoltözni? Volt már párod?
2016. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2016. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Anyukád nem lesz mindig és párod se lesz ha így állsz hozzá,egyedül leszel.
2016. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A masik kerdesbol a legjobb resze: o nem anyu pici fia mert van sajat akarata :D
2016. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
3. Igen vannak lányok, lennének, mert szerencsére helyes pasinak tartanak.
2016. jan. 25. 17:27
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha az, hogy magadnak kell beágyazni és kivenni a ruhádat a szekrényből a "sokkal nehezebb" kategória nálad, akkor igen, sokkal nehezebb lenne - de ne aggódj, ilyen hozzáállással úgysem találsz senkit:S

(Amúgy annak a fele, amit felsoroltál, egy óvodástól is elvárható, de a maradékkal is boldogulnia illik már egy kamasznak is.)

2016. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Nyilván meg tudom csinálni, csak unalmas, könnyebb ha anyukám csinálja.
2016. jan. 25. 17:45
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Pfff Nem értem ilyenkor, hogy vannak akik így gondolkoznak, én meg egyedül élek, eltartom magam, sütök főzök magamra, mosok, intelligens is vagyok valamennyire, de én meg nem kellek senkinek... És ilyen férfi kell egyeseknek mint a kérdező... Okéé, szeretem ezt a világot :D
2016. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!