Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt hatalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt hatalmas bunkóság azután amiket tett?

Figyelt kérdés

A párom rendszeresen beszélget egy 16 éves lánnyal akit én utálok, mert a kis ***** direkt cseszi fel az agyvizem azzal h rámír hogy dicsekedjen és csak velem van elfoglalva, (erre nem kérek válaszokat nem ez a probléma) és múltkor rólam beszéltek, azthittem dfacebookon. Mivel azt mondta semmi titkolnivalója és bármikor elkérhetem a telefonját, ezúttal korántsem féltékenységből, megtettem. Egyáltalán nem tetszett amit láttam, főleg mert nem láttam semmit. Nem ez az első alkalom hogy törli az üzeneit, miközben az én telefonomban turkál a hátam mögött. Nem is ez a fő gond, én nem törlök, nekem semmi titkolnivalóm. Mikor rákérdeztem hogy ez mégis megint mi, neki állt feljebb és visszakérdezett hogy neki ugyan miért kéne megtartania az üzeneteit, nem velem beszélget, a lány sem velem beszélget és ugyancsak miért kéne megmutogatnia a beszélgetéseit, mikor NEKEM AHHOZ SEMMI KÖZÖM. Azután törli az üzeneteit ezzel a lánnyal, hogy egy barátnőm elcsábította egy társkereső oldalon és rávette hogy szakítson velem (vele beszélgetett miközben mellette feküdtem az ágyban de persze barátnőm küldte az infókat) mert állítólag nem szeret, aztán mikor a szakítás után barátnőm felfedte magát és elküldte a párom a halál ****ára, neki még volt képe visszakönyörögnie magát hozzám hogy bocsássak meg, ő tévedett és engem szeret... én meg, hülye voltam és visszafogadtam, mert végülis végig tudtam a kis játékukról, és tudom, egy idióta vagyok, de szeretem őt. De ez még csak a jéghegy csúcsa:D annyi dolga volt, hogy csak egyet írok mert hosszú ez így is. Nem érti miért akadok fent azon, hogy a barátnőit úgy hívja mint: cica, szívem, kincs, kicsi, és a fent említett lányt is így becézi, mondjuk ő rendszerint "baba, babám" nevet kap.

És én vagyok a féltékeny hárpia, azután hogy fennhangon kijelentette h semmi közöm hozzá...:D


2016. jan. 26. 20:30
1 2
 1/11 LazyJones ***** válasza:
100%
Most őszintén, mi a halál retkes répájáért vagy egy ilyennel? Amúgy nem hiszem, hogy különösebben bunkóság lett volna részéről, hozta azt a szintet, amit eddig - és azok alapján, hogy még mindig vele vagy, igazából meg is teheti kedvére.
2016. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt tennem veled. Szted akivel csak sexelek, tisztelnem ennyire? Semmi kozod eletemhez, dugunk, te jol erzed magad, mert azt hiszed szeretlek es ennyi. Ekkora barmot mint te....
2016. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már azt sem kelett volna megbocsátanod, hagyd ott, ne legyél hülye és türj el neki mindent...
2016. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm de nem ez volt a kérdés.

de akkor felteszek egy másikat is, aggodalomra ad okot az állandó törölgetés, vagy túlreagálom?

2016. jan. 26. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen buta csaj nekem is kellene!
2016. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis babám! :) A kérdésedre a választ már saját magadnak megadtad. Ha egy idegen embernek azt mondja nem szeret s szakít Veled kincsem, akkor szerinted nincs semmi félni valód?

Szívem én a helyedbe már elküldtem volna, illetve bébi nem, nem vagy hárpia. A hiba nem a Te pici keszülékedben van! :)

2016. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érti miért akadok fent azon"


Én sem értem. Állandóan hülyére vett következmények nélkül. Most meg nem tetszik.

2016. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagyképű barmok kellenek minden csajnak aztán mindig siránkoznak. Ha van eszed hagyd ott, ha nincs akkor meg ne hagyd ott.
2016. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen aggódhatsz.Aki mindig mindent töröl az rejteget valamit.Amúgy meg annyi férfi van, mint égen a csillag, minek pazarolod az időd egy ilyenre?Ez úgyse fog meghatni csak úgy írtam...
2016. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"mikor a szakítás után barátnőm felfedte magát és elküldte a párom a halál ****ára, neki még volt képe visszakönyörögnie magát hozzám hogy bocsássak meg, ő tévedett és engem szeret... én meg, hülye voltam és visszafogadtam"


Meg is van a válasz a kérdésedre. Kérdés: szándékosan vagy hülye, vagy már alapból ilyen vagy?

2016. jan. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!