Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság a férjemtől, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság a férjemtől, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Ebéd után mikor a férjem elment itthonról még rendben volt minden. Aztán a 11 éves lányommal szinte egyszerre belázasodtunk, hiába a gyógyszer, nagyon cudarul vagyunk. Ráadásul itt van még a 3 hónapos Picike is, akit ugyanúgy el kell látni. Férjem előbb telefonált. Mondtam neki, mi a helyzet(hogy konkrétan alig bírok elkúszni a wc-re) és az volt a reakciója, hogy akkor ő a szüleinél alszik, inkább haza se jön, nehogy megbetegedjen ő is. Tudni kell, hogy egy hete kezdett az új munkahelyén, értem én, hogy egy betegség most nem fér bele, ezért sem szóltam semmit, jó képet vágtam a dologhoz. Viszont belül nagyon bánt, hogy szerinte ez így rendben van és nem izgatja, hogy 39 fokos lázzal hányósan/ hasmenésesen egyedül látom el a hasonló állapotban lévő gyereket és a 3 hónaposat. Én reagálom túl? Szóljak neki, hogy jöjjön haza, mert szükségem van rá?
2015. dec. 5. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz ha tényleg elment emiatt otthonról
2015. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki!
2015. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ezért ment el itthonról. Egy barátja megkérte, hogy segítsen valamiben a ház körül. Ekkor még nem volt bajunk. Majd mikor előbb mondtam neki a telefonban, hogy mi van, akkor találta ki, hogy akkor a szüleihez megy aludni a régi szobájába, mert most nem lehet beteg.
2015. dec. 5. 20:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám a munkát ,első a család ebben az esetben úgy húztam volna haza mint a vadlibák.
2015. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó a család anyagi jólétét a munkából származó pénz teremti meg... a próba idő alatt a munkáltató bármikor indok nélkül felmondhat...

A férjednek sajnos igaza van nem betegedhet meg mert akkor másnap már ne is menjen dolgozni ha olyan a cég...

Hiszem azt h ha más lenen a helyzet menne és ápolna titeket a tőle telhető legjobb módon...

2015. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Megértelek csak rajtam a pénz nem tud uralkodni a gyerekem élete mindennél fontosabb.
2015. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Jó nagy gyökér a férjed,már ne haragudj.

Mit kellett volna tennie?

Megkérdezni mit vigyen,mire van szükségetek...tea,gyógyszer,méz, bármi.

Bolt, gyógyszertár után azonnal haza,a picit jól felöltöztetni,és átmenni aludni vele a nagyihoz.

Se a férjednek, se a picinek nincs szüksége egy betegségre.

Majd reggel szépen haza,picit nagyinál hagyni, előtte téged felhívni,kell-e valami!?

Otthon neked besegíteni mosogatás,házimunka,teát készíteni neked,bármi.

Fel lehet venni egy maszkot is otthonra, vagy legfeljebb elkerülitek egymást nagyjából a lakásban, nem leprás vagy.

Jó nagy bunkó, és önző a férjed,már megbocsáss.

Ilyen felelőtlen gyökérnek minek család?

2015. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A pici kizárólag anyatejes még, nem nagyon töltöttünk egyelőre külön 1-2 óránál többet, de 7-es nagyjából megfogalmazta, mi a gondom. Akkor ne aludjon itthon, de legalább némi szándékot mutatott volna arra, hogy segítsen, egy teával, bármivel.
2015. dec. 5. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok otthon a gyereknevelésben,de betegség esetén nem probléma,ha az anyja tejét issza?

Vagy lefejed magad,megkapja cumis üvegből legfeljebb.

Ez egy speciális helyzet, 1-2 napig, ha külön vagytok, amíg jobban leszel kicsit,talán nem olyan nagy gond.

2015. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Jo választás ha nem akar megfertözödni. Remélem küldött szakképzett ápolonöt aki segit neked!!!!!!!!!
2015. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!