Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szerelem? Azóta is sokat jelent az a személy vagy közömbös lett?

Figyelt kérdés
Első szerelmem egy gyerekkori szerelem volt ami évekig tartott, bár kapcsolat sosem lett belőle a szégyenlősségem miatt,azóta is felkavar ahányszor meglátom.

2011. dec. 8. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat jelent, mert miatta van még mostis romokban az életem
2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WhiteLabel ***** válasza:
100%
nekem már nem jelent semmit.
2011. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy szerelem volt-e vagy fellángolás. kb 3 hétig tartott. talán szerelem. tény, hogy úgy soha senki iránt nem éreztem, és sokáig azt hittem más iránt nem is tudok :D


inkább már közömbös, de még mindig eszembe jut mennyire oda voltam érte, és milyen szépvolt azaz 1-2 hét, és aztán milyenszar az utána következő. vegyes érzéseim vannak, de maga a személy talán már közömbös

2011. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 B.B05 ***** válasza:
100%
Szerencsés helyzetben vagyok, az első szerelmemmel vagyok együtt lassan 8 éve! :)
2011. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsöprő volt, de tini korom elején jött el. És mai napig szép emlék.
2011. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmúlt 1,5 év után úgy, hogy nem láttam. :D Most már nem érdekel, olyan, mint a többi ismerős.
2011. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1év 3hónapig tartott, 16.5 voltam, mikor összejöttünk Ő meg 13.5 És én vagyok a nő. :)

Az egyik gimis barátnőm öccse, ő hozott össze minket. Olyan igazi tiniszerelem volt, Ő volt nekem mindenben az első...fontos volt, de ma már nincs jelentősége, az sem hatott ki sehova, hogy vele vesztettem el. Kicsit keserű, mert a végén már csúnya vitáink voltak és szívtelenül dobott...

23N

2011. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, sajnálom és átérzem a helyzeted, sajnos épp az az, amit viszonzatlannak hívnak, nem kívánom én sem senkinek.

Nekem ugyan az első néhány nem is volt viszonzatlan, de már semmit nem jelentenek, egyáltalán)

2013. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!