Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már, merre tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már, merre tovább?

Figyelt kérdés

S szex mindig nagyon jó volt a párommal, de az előjáték maga a rémálom volt. Már ezért is megcsappant a kedvem, de az utóbbi hetekben már egyáltalán nem kívánom.

Túl sok sértés és fájdalom gyűlt bennem fel, már nem tudok kinyílni neki.

Próbáltam vele a problémáimról beszélgetni, de egyáltalán nem nyitott még a megbeszélésre sem.

Ő látja, hogy elutasító vagyok, hangosan számolja a napokat, két szex között, de egyszer se kérdezte meg mi a bajom. Pedig nyitott lennék rá, csak annyit kérek, hogy előtte 15-20 percet csak bújjunk össze, de ehelyett csak tapogat és matat, ettől a maradék kedvem is elszáll, hogy ennyit nem képes tenni értem. Megcsókolni is csak akkor csókol meg, ha én kérem.


2016. jan. 28. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ,hozd fel a témát .
2016. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt kerek-perec mondd el neki így, ahogy ide leírtad, max kicsit finomabban ha nem bírja a kritikát. Ha nem mondod el konkrétan mi a bajod, akkor a férfiak többségének aztán utalgathatsz, de nem fogja egyértelműen tudni mit is akarsz tőle.

Mondd meg őszintén, hogy több előjátékra van szükséged, és ha kell akkor irányítsd közben, hogy rájöjjön vagy észrevegye, hogy mire is vágysz és mi esne jól igazán. Ő is érzékelni fogja, ha valamit nagyon eltalál vagy jól csinálja, és utána már figyelni fog erre is, azaz rád!

Főleg ha több éve együtt vagytok, azért kell pár plusz, vagy hogy valamit másképp csináljatok, különben csak egy rutin lesz az egész, amiben nincs semmi izgalom vagy plusz. Kommunikáció, őszinteség, odafigyelés! (és nem lesz probléma)

2016. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.Sok pasi ilyen érzéketlen,változni nem fog.Lehet találni romantikusabb,érzelmesebb tipusokat is.Ha ilyen a hozzáállása,akkor ezt a kapcsolatot nem lehet megmenteni.
2016. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam irányítani, ellökte a kezem. Nem igazán érdekli, hogy mi a jó nekem, ahányszor hozzám ér, 2 perc múlva szólnom kell, hogy ne olyan durván, mert iszonyúan fáj. Ne picsogásra gondoljatok, bírom a fájdalmat, de döbbenetesen durva velem, aztán meg nem érti miért nem nedvesedek. Nem buli "előjáték" közben pár percenként szólni, hogy finomabban kéne. Igaz, inkább én kérem, hogy inkább dugja be szárazon, csak ússzam meg a tortúrát.

Nem szoktam célozgatni, leültetem, és elmondom mi a baj, erre csak duzzogni kezd, meg visszatámad. Egyedül hagyva érzem magam a gondjaimmal.

2016. jan. 28. 10:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha zátonyra futottál minden megoldási próbálkozással, akkor lehet, hogy a kapcsolatotok is zátonyra futott. Ő nincs tekintettel rád. A megoldáshoz mindketten kelletek, vagy vége.
2016. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem, nem lehet vele beszélni, ha meg is hallgat, akkor is utána napokig bunkózik velem, duzzog, hogy megsértettem a férfiúi önérzetét.
2016. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
keress olyat,akivel igazán működik a kémia!
2016. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a kémiai, hanem az érzelmi oldalával van gond.
2016. jan. 28. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Főleg. Mióta vagytok együtt, mennyi idősek vagytok?
2016. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ő 21, én 23. 1,5 éve vagyunk együtt.
2016. jan. 28. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!