Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóvá tegyem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóvá tegyem azt a páromnak?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig is ilyen kis "antiszoc" volt, vagyis kevés barát de őket megbecsüli. Érett gondolkodású, erkölcsös és utált bulizni és alkoholt inni. Új iskola miatt lett egy új barátnője. Ő a szöges ellentéte, pasik, pasik, pasik, pasik és még egy kis pasik. Eleinte ráerőszakolta a barátnőmre, hogy menjenek bulizni, de már a párom is örömmel megy. Bízok benne, csak a barátnőjében nem. Múltkor is megemlítette neki, hogy milyen jó lenne ha nyáron Siófokra tudnának menni és ott neki(párom) is szereznének egy-két jó pasit. Meg hasonlók. Nem akarom és nem is tudom eltiltani tőle, de ez csak aggaszt engem. Megváltozott azóta, felvette a másik lány stílusát. Most is valami kocsmában vannak.


2 éve vagyunk együtt.


2016. jan. 28. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"és ott neki(párom) is szereznének egy-két jó pasit"


Jogosan aggódsz.

Tudja, hogy párja van a barátnődnek, erre ilyeneket mond? A barátnőd barátnője egy erkölcsi romhalmaz.

Én mindenképpen szóvá tenném, sőt, választás elé állítanám: Vagy én, vagy a barátnője. Ennyi!

2016. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom az ilyen "viszket a 3,14csám, mert fiatal vagyok" felfogású lányokat. A helyedben én ultimátumot adnék a barátnődnek: vagy leszáll a földre, vagy mehet Isten hírével bulizni, pasizni, mert megváltozott.
2016. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem vagyok valami jó véleménnyel a lányról. Ezt pedig végképp nem értettem, mert már találkoznom kellett vele többször is.


Szerintem majd beszélek a párommal, hogy nem szeretném, hogy átvegye ezt a stílust.

2016. jan. 28. 21:11
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
100-bòl egyszer szoktam azt mondani, hogy vàlasztani kell pàr ès baràt között, de most ezt mondom.
2016. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pörölycápa ***** válasza:

Hát, én antiszoc, érett gondolkodású, bulizni és alkoholt inni utáló lányként meg nem tudom érteni, hogy hogy lehet valakinek ennyire gyenge személyisége, hogy egy új barátnő miatt ennyire megváltozzon. Olyan lánnyal biztos nem barátkoznék, de ha igen, akkor megmondanám, hogy vagy elfogad ilyen antiszocként, vagy hagyjon békén. A stílusomon, erkölcsi értékeimen nem változtatok más miatt.


Szerintem nyugodtan szóvá teheted, bár ezt lehet hamarabb kellett volna, mert most már nagyon átvette a másik lány stílusát.

Szeret még egyáltalán tégad a barátnőd? Ha nekem valaki olyanokat mondana hogy a nyaralás alatt majd szerez nekem jó pasit, el is küldeném a francba, hisz nekem ott a párom, nem érdekel semmilyen jó pasi, még csak viccnek is rossz...

2016. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szeret még, vagyis tényleg úgy tűnik. Furcsán is nézett rá, de abban maradt, hogy csak "hülye" a másik lány. Beszélni akarok vele feltétlenül, mert alapból olyan ember akin elég nehéz fogást találni, de ő azon kevés dolgok közé tartozik akikkel és amikkel törődök az életemben.
2016. jan. 28. 22:45
 7/9 pörölycápa ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele, ha valóban egy értelmes lány, akkor meg fogja hallgatni az aggodalmaidat, és lehet azt is belátja, hogy egy kicsit túlzásba vitte a dolgokat
2016. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem is volt antiszoc csak egyszerűen nem talált magának normális társaságot, akikkel vegyülne. Attól még lehet valaki erkölcsös és érett gondolkodású, mert alkalomadtán alkoholt iszik és bulizni jár. Fiatal még és valószínűleg élni is akar ezzel a lehetőséggel. Ha bízol benne és jól érzi magát a bőrében akkor viszont hagyd őt ezzel. Amúgy meg épp előbb gyenge jellemezte le barátnődet egy "érett gondolkodású" látatlanban szóval így foglalkozz ezekkel a válaszokkal. Menj el vele te is bulizni hátha ráérzel, hogy milyen jó kiengedni a gőzt néha iyen formában.
2016. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondja neked ezeket a dolgokat, akkor nincs miért aggódnod. Az én páromnak is van egy haverja, aki folyton azzal szivat, hogy ők akkor mennek csajozni. A srác tényleg olyan, a páromról viszont tudom, hogy sohasem csalna meg.
2016. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!