Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy úgy érzem hogy a páromnak nem vagyok olyan fontos vagy nem is szeret ha nem vagyok ott vele?

Figyelt kérdés

Ha ott vagyok mellette akkor érzem hogy teljesen odavan értem. De mintha nem érezném annyira erősnek a vonzódását hozzám amikor nem vagyok ott mellette. Olyan érzésem van mintha "jól meglenne" nélkülem. Mintha egyszerűen jól érezné magát velem amikor ott vagyok vele, de amikor nem vagyok ott akkor semleges neki.

Ezt miért érzem?



2016. jan. 17. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy tenyleg igy van?
2016. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha igy érzed akkor valószínű így is van.

Mert aki nem fontos azt nem keressük.

2016. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány igaz? azért érzed így, mert túlkombinálod ennyi
2016. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De Ő szokott keresni engem: telefon, üzenet
2016. jan. 17. 23:07
 5/8 A kérdező kommentje:
23/N
2016. jan. 17. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Voltam ugyanebben a cipőben. Évekig reméltem, hogy majd másként lesz, de egyre rosszabb lett. Ha én nem kerestem, három-négy napokra eltűnt és mindig csak vártam, hogy hívjon vagy jöjjön. Belefáradtam. A szakítást úgy fogadta, mintha azt mondtam volna, hogy nem szeretem a tökfőzeléket. Kisétált az ajtón és soha többé nem keresett. Én meg majd' beledöglöttem. És nagyon igaza volt a környezetemben élőknek akkor, amikor azt mondták, hogy egész kapcsolatunk alatt nyilvánvaló volt, hogy nincs oda értem, de én nem akartam észrevenni.
2016. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
Attól, hogy kapcsolatban vagytok, az nem jelenti azt, hogy egymáshoz is vagytok láncolva. Én azt veszem ki a soraidból, hogy te ragaszkodnál hozzá talán túlságosan is, amikor nincs veled, akkor is folyamatosan őrajta kattogsz, míg ő el tudja foglalni magát más dolgokkal is, és ez téged zavar.
2016. jan. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 az utolsónak. Attól még, hogy együtt vagytok, nem jelenti azt, hogy nem érezheti jól magát nélküled. Két független ember vagytok, nem sziámi ikrek. Nem mellesleg túlkombinálod. Ha folytatod, ebből lesznek azok, hogy "A barátom, amikor nem voltam vele, elment az utcán egy másik nő mellett, van okom gyanakodni?".
2016. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!