Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel ki kell bekulnom?

Figyelt kérdés
Parommal lassan 4 eve vagyunk egyutt, van egy kislanyunk is. A problemam az lenne,hogy az utobbi idoben rettento igenytelen lett. Nem furdik, csak 2-3 naponta, folyton koszos a korme alatt, hajat alig mos es borotvalkozni is havi 1x szokott. Fogat 1 heten 1x mos. Most jutottam el arra a pontra, hogy nem tudom mitevo legyek.. Hiaba mondom neki, rettento lusta es csak igerget. Nem mondhatja, h az itthoni korulmenyek nem megfeleloek. Naponta vagy 2 naponta mosok, minden heten uj agynemut huzok es minden nap takaritok itthon. Veletek is elofordult ilyen? Szerintetek mit tegyek?

2016. jan. 30. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Rém rendes család. Bud mikor születik?
2016. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy most ezen a hszen sirjak vagy nevessek...
2016. jan. 30. 00:58
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Dobd ki, és gyere hozzám.

Napi minimum 1x fürdök (hajmosással), nincs is akkora körmöm, hogy a kosz alá tudjon menni, de soha nem borotválkozok. Csak nyírom a hajammal együtt. Max egy órát bírok ki kézmosás nélkül.

Olyan tisztaságmániás vagyok, hogy még a te takarításodba is bele tudnék kötni.

El nem tudom képzelni, hogy mit lehetne csinálni vele, viszont rengeteg ilyen, vagy rosszabb ember van. Egyszerűen nem értem őket, igaz ők sem engem.

Szerintem az lenne az alap, hogy szex, csak fürdés után. Talán ettől észbe kapna.

2016. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szex csak ugy van, ha rendbe rakja magat, ebbol adodoan nem surun. Ha van is az sem minosegi csak valami tesseklassek. Turelmes,alkalmazkodo ember vagyok, nagyon sokaig probaltam a kapcsolatunkon javitani. A kislanyunk miatt nem hagynam el, tudom milyen sokat jelent neki az apja. A huszas eveink elejen viszont ez eleg gazos...
2016. jan. 30. 01:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor majd később hagyod el.

Sokáig ez így nem viselhető el.

Esetleg cuccolj át a gyerekszobába, és kezdj el ismerkedni a neten.

Vagy észbe kap, vagy le se sz... Utóbbi esetben ő akar válni, csak nem meri elmondani.


Az biztos, hogy ha ennyire se képes érted, te már nem sokat jelentesz neki. Legfeljebb ő is a közös gyerek miatt nem lép le.

2016. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez lehet depresszió jele is!!!! Általában az első és leggyakoribb tünet az igénytelenség!!!


A párodnek szerintem segítség kell :( sok depessziósról hiszik azt, hogy lusták stb,pedig csak egyszerűen a rosszkedv,a depiköd miatt már semmi nem érdekli őket!


Próbálj vele beszélni, derítsd jobb kedvre,kicsit járj a kedvébe, mond hogy fürödjetek együtt, zuhanyozzatok együtt ...

2016. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos bipolar volt evekig... Megprobalok kicsit kerdezoskodni, h nem-e nyomja a lelket valami.. Koszi a valaszokat
2016. jan. 30. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Van valami abban, amit a #6-os mond.

Találkoztam hasonlóval, náluk az volt a baj, hogy a férj vélte vagy valóban, el volt hanyagolva, mindig a "sarokban" volt. Majd egyik napról a másikra, "beletörődött", és utána már nem törődött semmivel. Csak menekült otthonról.

2016. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lanyunk mellett sem hanyagoltam el a kapcsolatunkat. Amikor tudtam vittem bele ujat, figyeltem ra, mindig kedveskedtem neki. Az egyuttfurdes csak ugy megy, ha o elobb lezuhanyzik, mert nem igazan toleralom azt, h koszban ucsorogjek. Soha nem tettem ra csunyan megjegyzest, meg igy sem, h elhanyagolja magat..
2016. jan. 30. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Légy mellette, támogasd kicsit, tudom nehéz, de adj neki energiát,szeretetet,bátorítást.... kis közös program, kirándulás,bármi!


Mond el neki mit szeretnél,s kérdezd meg ő mit szeretne....

2016. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!