Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ki ideggel ezzel, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ki ideggel ezzel, nem tudom komolyan akar-e velem lenni? Folyt lent

Figyelt kérdés
Akárhányszor összeveszünk amikor ittas azzal jön , hogy nem bír elviselni szakítani akar velem .Aztán amikor én is azt mondom , hogy ha tényleg így gondolja akkor legyen vége ilyenkor el akar menni aztán meg gondolja magát és azt mondja hogy engem szeret nem akar elhagyni .Amikor meg józan vagy lenyugszik meg kérdezem miért zsarol érzelmileg . Az a válasza hogy fél , hogy elveszít és azért bánt mert el akar lökni mert akkor neki nem annyira fog fájni, de én nem akarok vele szakítani , meg azt mondja hogy ő se de fél az érzéseitől.Meg hogy engem mindennél jobban szeret , de akkor miért olyan lenne hogy csak hazudik nekem , hogy nem akar elveszíteni és addig jó vagyok még mást nem talál.. AKi segít annak nagyon szépen köszönöm.

2015. dec. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszik veled és az érzéseiddel.Igencsak megérett ez a kapcsolat a szakításra.Látja,hogy naiv vagy.Én dobnám a francba!
2015. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell jó alaposan megbeszélni és most mond te nyugodt pillanatában, hogyha nem fejezi be akkor neked ez így nem állapot. Ha még egyszer kimondja akkor nincs vissza út tehát így dobálózzon a szavakkal.
2015. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked mi a jó abban, hogy egy már most alkesszal vagy együtt? Aki így viselkedik veled, aki érzelmileg zsarol?

Igazából van neki jó tulajdonsága is?

Mert, akkor magától érthetően megvan az egyhangú válasz.

2015. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mindennap iszik és ezek általában nem mindig jön elő hanem akkor pl testvére vagy valaki felhuzza és amiatt iszik , igen vannak jó tulajdonságai deezek zavarnak
2015. dec. 11. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdő alkoholista, mind jellem gyenge, nem véletlenül iszik. Ráadásul "borban az igazság". Ha részegen nem bír elviselni, akkor valószínűleg így van. Leírod, hogy hazudozik, Te is tudod, érzed, hogy ki kéne lépned ebből a kapcsolatból, legyél erős. Az hogy "felidegelik" normál embernél nem ok az ivásra. Ha lesz egy szar főnöke aki naponta idegesíti, akkor minden nap lerészegedik? Gondolkozz már!
2015. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, ez a kapcsolat nem fejlődik sehová, nincs meg benne a bizalom, a kölcsönösség, nyugalom. Mifelé tart ez? Egyre többet fog inni, mert valóban alkoholista, és indokot mindig talál az ivásra, téged meg csak használ, mert retteg az egyedülléttől, de nála aszeretet mintha az lenne, hogy föléd kerekedik. Lehet, hogy ezt látta otthon. De ez nem indok, hogy vele maradj, engedd el!!!
2016. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!