Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenétek ha meg tudod koléganődet bántalmazák és megalázák oda haza?

Figyelt kérdés
A koléganőm elmesélte ezt a dolgot.Én válaszoltam hogy váljanak el.Később arra kért hogy vigyem el őt egy férfi ismerőséhez és reggel vigyem hazza kővetkező alkalomal szorakozni mentek meg kért hogy keresek lakást neki ez is megoldodot bekőktőzőtt a lakásba és egy személes találkozon hazudot nekem mint későb kiderűlt vitatkoztunk egy sort és azota is kérdeztem mi tőrtént hogy mi az oka még választ sem kapok rá csak beszélgetunk
2016. jan. 30. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szép és nemes tett volt a részedről, de simán ki lettél csak használva.

Minden együttérzésem a Hölgyé,de miért nem az új pasija fuvarozza például?

Hazudik, és választ sem kapsz rá,hm.

Szerintem hagyd a fenébe ezt a nőt innentől.

Mit tettem volna kezdetben?

Szerintem ugyanezt,mint te.

Csak már lehet lepattintottam volna közben,ha linkeskedik.

2016. jan. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

25.

Remélem vágod, hogy a fenti szám a helyesírási hibáid számát jelölik:D

Tanuljatok már meg helyesen írni ba.szki!

Le lehet pontozni, hajrá!!

2016. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!