Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a mai napig nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a mai napig nagyon jóba van az exe családjával, szinte a szüleinek tekinti őket. Szerintetek van okom attól félni, hogy ez által újra egymásra talalálnak a volt barátnőjével? (Lent)

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat volt, és három éve ért véget. A párom szakìtotta meg a pàrkapcsolatot.


Egyszer megérdeztem, elbirja e képzelni az újra kezdést. Egyenes válaszban megindokolta hogy nem. Azóta nem hoztam fel neki a témàt. Csak amikor arra gondolok h a szüleivel milyen jól kijön azt érzem abban a családban a helye.


Szeretem,tehát nem mondom meg neki mikor mit csináljon,kivel legyen jó viszonyban.


Hogy kezeljem a helyzetet?



2016. jan. 30. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs okod aggódni:

- ő szakított

- egyenesen megmondta, hogy nem tudja elképzelni az újrakezdést

- 3 éve ért véget, ennyi idő alatt már kiderült volna, ha mégis van valami.


Szerintem nincs gond.

2016. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden emberhez főzi az embert élmények, legyen az jó vagy rossz.

Ha most én szakítanék a párommal, a szüleivel nekem sem lenne rossz viszonyom, mert hát ők ha úgy nézzük külön emberek és más kapcsolat van köztünk.

Bármikor találkoznék velük, úgy viselkednék mint mikor együtt voltam a lányukkal.

Nem az ő hibájuk és ezt minden normális ember tudja, hogy két az a két ember együtt marad vagy sem.

Vannak ugyan különleges esetek, viszont egy normális ember elfogadja, hogy a lánya vagy fia mit miért tesz vagy milyen döntéseket hozz, hisz már önálló felnőtt.

Ne agyalj ezen és nem gondold túl, megmaradt a jó emberi kapcsolat a párod és azok az emberek között ennyi.

Nézd egyszer úgy a helyzetet, hogy nem rakod oda az exet és ez az ami fontos.

A párod már úgy néz rá mint egy másik emberre és nem úgy, hogy visszakapni. Ezt tessék szem előtt tartani.

A sok agyalás neked sem és a kapcsolat szabadságán, őszinteségén sem tesz jó.

2016. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind két választ. Tulajdon képpen az a legfontosabb hogy velem van mert ìgy döntött. Próbálok a kapcsolatunkra koncentrálni,nem agyalni.
2016. jan. 30. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Párod családja milyen? Együtt vannak a szülők?

Nem tudom mit jelent az hogy jóban van a családjával. Renszeresen találkoznak vagy mi?

2016. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugisan, jó fejek az exe szülei.

Én öreg vagyok, egy ilyen ex-szel volt éveken át tök jó kapcsolat, a lányom egyik volt pasijával.

Becsületesen szakítottak, de azért megkérdeztem a gyerekemet, hogy neki nem ciki-e, azt mondta, nem.

Az ő későbbi párja kicsit pufogott, az ex meg volt olyan jó fej, hogy azért annyira nem tekintett családjának, hogy az új nőjét is hozta volna.

Aztán elhalt ez a szál.

Ne aggódj emiatt, eléggé egyenes a barátod, ahogy írod.

2016. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalunk az ex ferjem a mai napig osszejar a szuleimmel, sot bemutatja nekik az aktualis baratnojet/feleseget is, egyutt vacsoraznak, vagy kerti parti.


A dolog eleinte zavart mert az ex ferjem megcsalt (ezert ex) es kidobtam (o nem akart valni) es olyan arulasnak ereztem h a szuleim ennek ellenere talakozgatnak vele es a baratnojevel/felesegevel de aztan rajottem, h vegulis ehhez semmi kozom, engem nem erint:-)


A mai napig joban vagyunk az exemmel de nem jarunk ossze, de mar ismeri a ferjemet, bem kulonosebben kedvelik egymast. Szoval az en peldambol kiindulva sztem semmi okod aggodni, kb akkor sem mennek vissza az exemhez ha fizetnenek erte:-)))


Megertem h szereti a szuleimet, oket mindenki szereti:-)En is beszelek a hugaval, nagynenjevel, unokatesojaval a mai napig, de nincsenek mogottes szandekok egyik fel reszerol sem.


Mivel az eletem resze volt 8 evig, ezek a kotelekek megmaradnak es mindig szamithatunk egymasra. Pl:ha segitsegre van szuksege (anyagi pl) akkor nem kerdes h segitek, es vice versa.

2016. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!