Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van okom felni? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van okom felni? Miert vagyok feltekeny a nore es ezt a pasim miert nem erti meg?

Figyelt kérdés

A paromnak van egy no kollegaja,aki kb15evvel idosebb nala.

De joban vannak, mert pl. Tudni jell hogy a pasim senkinek sem koszon puszival,de pl. A nonek igen..es amikor a csaj van a ramtarban akkor a pasim hoz haza dolgokat a melohelyerol ugye. ,,kez alol,,


Nos..en eleg feltekeny tipus vagyok.

Oke tudom ez viccesen hangzik,de azon kattogok,hogy mit csinal a pasim,, cserebe,, a nonek hogy az meg szerez neki dolgokat a raktarbol ingyen...


Ezen ma este (mert a parom megint hozott haza 1-2kapo5tt cuccot) nagyon felhuztam magam es a pasim fejehez vagtam hogy tuti megcsal a novel stb.

Szoval alaposan osszevesztunk, azt mondta fejezzem be mert nevetseges vagyok...de nagyon bant a dolog.


Amugy a pasim32eves, a no45 en 23vagyok.


Egyszeruen zavar ez az egesz... Oke talalkoztam mar a nov jofej,van ferje meg gyereke is... Nem szep no,de fiatalos meg vagany...es latszik hogy joban vannak a parommal,ugyertem csipik egymast....


De nem tudom szabadulni attol a gobdolattol hogy pl vele csal meg a pasim.


Es ha tudom hogy a no van a raktarban es a pasim napkozben nem keres,azonnal azon kattogok hogy hogy tuti a novel csinalnak ezt.azt es vele van elfoglalva azert nem er ra velem beszelni...


Nagyon feltekeny vagyok.

A parom mergelodik meg mar olykor nevet rajtam, hogy ez nevetseges...de nekem meg nagyon rossz.



Nem tudom hinni hogy napi 8orat dolgozik a novel,joban vannak,puszival koszonnek es semmi nincs koztuk...jah plusz ugye ad a pasimnak kez alol cuccokat,amiert ugye mindenkit kirughatnak...


2015. szept. 29. 23:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Igazibol az is zavar,hogy a napokban defult ki hogy puszival koszon neki. O maga meselte.

Jah..bezzeg ha en koszonnek mas ferfinak puszival,O meglenne sertodve...


Amugy arrol nem is beszelek,hogy mivel ez egy szerelo muhely,igy mo utan a ferfiak letusolnak,parom is minden este letusol munka utan bent.

Mar arra is gondolok hogy lehet hogy a no bemegy hozzajuk....


Amugy a pasim tudja hogy rettegek a megcsalastol.

Azt mondja sosem csalt meg es nem is tenne mert szeret es amugy sem az a tipus...plusz tolem mindent megkap.


De ez a no nagyon zavar...


Egyszeruen nem hiszem el hogy ilyen joban vannak es sosem volt koztuk semmi tobb.


Nem a parom esete... De egtszeruen feltekeny vagyok ra.

Nem tudom miert,de nagyon ideges vagyok,ha arra gondolok hogy nemis tudom hogy ezek mit csinalnak bent egesz nap...igy mire hazajon este a larom robbanok a feltekenyseg miatt

2015. szept. 29. 23:30
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy van okod.

Jó hogy nem vagy naiv ennyire.

2015. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Már annyiszor leírtad, hogy komolyan unalmas a siránkozásod. Csoda, hogy a párod még veled van egyáltalán.
2015. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerelem Kiràlya,mire gondolsz?
2015. szept. 29. 23:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársi viszonyba nem illik bele egy férfi és nő közötti puszi. Esetleg évente egyszer ha felköszöntik szülinapján vagy más ünnepen. Ha állandóan megy a puszi, akkor van okod féltékenykedni.
2015. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 RRR ***** válasza:

túl reagálod

haveroknak mondhatóak


észrevennéd,ha gubanc van ,mert átnézne rajtad,nem mesélne el semmit,nem szexelne veled

sok túlórája lenne


nyugi,ne rontsd el a légkört ilyen marhasággal..

2015. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább amiatt aggódnék, hogy egy kis szar tolvaj a "párom", akit a kirúgás mellett még a rendőrségi ügy is fenyeget, ha a cég feljelenti őt. Meg amúgy is, nekem enyveskezű férfi nem kell, azt meghagyom az etnikumnak. De ebből kiindulva, ha ennyire ferde az értékrendje, aki a lopást normális dolognak tartja, az biztosan nem szalad el a félrekúrás elől sem. Szóval gratulálok a választásodhoz, kifogtad az aranyhalat, de ne aggódj, rajtad kívül senkinek nem kellene egy ilyen csodaférfi. Megcsalni megcsal a férjezett munkatársával, de kirúgni soha nem fog téged, mert akkor egyedül maradna.
2015. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van. Az ugyanannyira kellene aggasszon, hogy lop a cégétől.

Ha a páromról ilyen kiderülne felkelne bennem erre is az oroszlán ugyanúgy, mintha egy munkatársával puszilkodnának.

2015. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Félredug. Ezt leszbikus nőként mondom.


27/N/L

2015. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Amugy a parom ferfi kollegajaval is ilyen a nonek a viszonya...


Amugy ha lenne valami koztuknakkor sem ertenem...


Mert

1) akkor a pasim miert mutatott volna be a nonek

2)miert mondana el magatol hogy ilyen jo a viszonyuk

3) full csunya es oreg a no...en meg fiatal vagyok es szebb.

Amugy a parom egy full jonepu pasi.


Sok not megkaphatna...miert pont ez az oreg kellene neki??

2015. szept. 30. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!