Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jon vissza?

Figyelt kérdés

Elhagyott egy masik lany miatt...

2,5 evet jartunk es egyik naprol a masikra megromlott minden. Hiaba konyorogtem, hogy uljunk le, beszeljuk meg, tegyuk helyre a kapcsolatunkat, csak kifogasokat talalt es annyit mondott, hogy egyaltan nem erdekli a velemenyem sem az erzeseim s nem akar tolem fuggeni. Szemembevagta, hogy felejtsem el a 2,5 ev alatt tett igereteit es hagyjam vegre beken es ne zaklassam, mert "nem belolem all a vilag, neki mar nem fontos a kapcsolatunk". Nagyon rosszul esett, mert nekem o volt az elso igaz szerelmem. Es ket es fel evig o is ezt mutatta irantam es tudom, hogy elsok voltunk egymasnak. Csodalatos es kulonleges kapcsolat volt ugyhogy nagyon fajt, amit tett. Mindenre es mindenkire volt ideje csakis ram nem es teher voltam szamara. Csunyan es bantoan beszelt velem. Szakitott. Nem keresett es tett ram magasrol. Megtudtam, hogy egy masik lany is volt a dologban... ez a szakitas 1 honapja es egy hete tortent... tegnap osszefutottunk az utcan es megszolitott, hogy beszeljuk meg, mert hianyzom neki es rajott, hogy nem kellett volna a szakitas es elmeselte, hogy mennyit sir es meg akarja ujitani a kapcsolatunkat, hajlando lenne barmire... szemberohogtem es tovabbmentem. Nagyon padlora tett, ami tortent es az egy honap alatt kezdtem valahogy helyrejonni es remenykedni abban, hogy esetleg mas fiu jobban ertekel es ha annak odaadom a lelkemet, ami meg maradt belole, igazan fogja ertekelni... szoval nar kezdtem megtalalni onmagam.. es akkor megint jott... nem akartam vele goromba lenni, de igy sikerult... nagyon gonosz volt tolem vagy kellett volna adjak meg egy (milliomodik) eselyt?



2016. jan. 31. 13:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
19 lany vagyok, o szinten 19... a masik csaj meg 15-16
2016. jan. 31. 13:44
 2/13 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam ki a soraidból hogy csúnyán bánt veled,tett rád magasról és ott is hagyott. Sőt az a csaj a kapcsolat vége felé került a képbe,szóval megcsalt.

Kérdezem én,ha valaki ezeket mondja neked hogy felejtsd el meg nem szeret meg stb akkor minek erőlködsz?

Jól tetted hogy kinevetted eszedbe se jusson beszélni vele.

Volt rá lehetősége de leszart téged mert akkor az új csaj jobban izgatta.

Hogy sír utánad meg szeret??? Ugyan már. Szerintem a másik csaj dobta és nem akar egyedül maradni.

Most menne hozzád vissza !ert lusta

2016. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na megszakadtam. Szóval menne hozzád vissza mert lusta egy új kapcsolatra. Utána ha jön egy másik csaj téged megint dob.

Neked tényleg ez kell? Nem hiszem.

Szedd össze magad,hidd el megtalálod azt a fiút aki téged szeret és megbecsül. És nem aláz meg.

2016. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
100%
Tönkre fog tenni teljesen, ha mégegy esélyt adsz neki, ne tedd.
2016. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen... valahogy meg kell gyogyuljak... rossz erzes, hogy o boldog volt nelkulem es nagyon hianyzik neha... sokat sirtam ea gyotrodtem. Vagy 4 kilot is fogytam, mert ugy erzem, hogy 2,5 ev hazugsagaban eltem. Es most megint visszarantott...
2016. jan. 31. 14:14
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
Csak ha engeded neki, ezt most már nem lehet a szerelemre fogni, tudod milyen és hogy mire számíts, ha egyszer otthagyott másikért, újra megtenné, de most már hallgathatsz az eszedre és még ha picit rosssz is, akkor is dönthetsz helyesen. Ne félj. :)
2016. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj,ne agyalj azon hogy 2,5 évet hazugságban éltél e vagy sem. Az a múlt,ne rágódj már rajta.

Nos az hogy boldog nélküled? Az közel sem biztos. Ha boldog ha nem,ez már nem a te gondod.

Fogytál,ez így szokott lenni.

Nem tudom rád fért e vagy sem,és ezzel nem megsérteni akarlak.

Ha kicsit teltebb vagy és így fogytál,nos akkor ez egy pozitív dolog,jó csaj lettél,fel a fejjel.

Ha vékony testalkat vagy és nem tett jót a fogyás,gondolj bele..magad teszed tönkre még ő éli a világát.

Nem könnyű,de engedd el.

Majd jön más...

2016. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Megtettem.Leultem vele es megbeszeltem,hogy nekem nem menne,hogy hazugsagban eljunk.vagy eljek.Elkezdett nevetni es hozzamvagta azt,hogy ugysem vagyok annyira rossz ember,hogy eldobjam ot.Felmergesitett,hogy nem tisztel es alabecsul.Megmondtam neki,hogy hagyjon beken es ne zaklasson tobbet,szabad ember lehet,ahogyan eddig is akarta.Kileptem az ajtot,jo hangosan becsaptam es azota konnyu lelekkel es boldog mosollyal az arcomon elem a barataim koreben az eletemet.Remelem,hogy jon majd egy olyan fiu,akivel barmit veghez tudok vinni.

Koszonom nektek a tanacsokat!

2016. febr. 5. 16:10
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Na, ez jó hír akkor, ez volt a legeslegjobb lépés amit tehettél, ezek után már csak jobb lesz meglátod, minden jót kívánok. :)
2016. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom hogy kiálltál magadért. Így ismeretlenül is büszke vagyok rád.

Mutasd meg neki,magadnak,és mindenki másnak hogy van életed nélküle is és hogy boldog vagy. Éld az életed,most megteheted. Majd eljön az igazi.

Ez egy nagyképű kis szemét aki azt hitte úgy játszik veled ahogy akar mert te mindent elnézel. De jól teszed hogy nem. Fel a fejjel :-)

2016. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!