Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy srác együtt járunk kb 1 hónapja eddig minden stimmelt közöttünk de most nem ír vissza nem veszi fel a telefont úgy volt hogy hétfőn találkozunk de mégsem ért rá aztán írtam neki facebookon de nem vválaszolt tegnap is irtam neki hívtam de semmi az üzeneteim is elolvassa.....nem értem

Mi lehet a gond?


2015. máj. 6. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez itt a kapcsolat vege, a pasi meg egy bunko paraszt, aki valaszra sem meltat es fel ezt a szemedbe mondani. Nemhogyy a szemedbe, meg fb-on sem irja le. Szerintem ne pazarold ra az idodet.
2015. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb az lehet hogy nem akar veled járni. Csak bunkó vagy nyuszi hogy megmondja neked.
2015. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!