Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem ír vissza a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ír vissza a barátom?

Figyelt kérdés

Most hétvégén összejöttem az álítólagos barátommal aztán már a héten hétfon taliztunk is és nagyon jó volt(mindössze még csak 2×találkoztam vele,de előtte 1 hónapig beszéltünk facen), majd mondta h kedden nem ér rá xy miatt ,majd kedden ráírtam h mikor láthatom majd azt irta h majd megdumáljuk...majd másról kezdtünk el beszélni.. majd szerdán nem is írt meg semmi(esetek 70%-ban mindig ő ír rám) majd snapen küldtem neki egy képet majd h kezdesz hiányozni..mire csak annyit irt h de ari😊...jobban örűltem volna egy te is nekem stb. majd olyan fél 12 fele(elérhető volt még)írtam neki h holnap tali?☺majd még 20 percig elérhető volt majd ennyi..110% h latta csak nem nyitotta meg...es meg mindig nem nyitotta/válaszolt rá.. pedig azt néztem h szinte óránként 20 percig elérhető is volt...és még fokozza az is h ami képet kiraktam snapre my storyba azt meg látta... es ez így kicsit felzaklatot...Már lassan 3 napja nem beszéltünk és nagyon hiányzik,mivel előtte minden nap (szinte egész nap tartottuk a kapcsolatot)😢

Remélem valaki tud nekem valamit tanácsolni,segíteni.Válaszokat előre is köszönöm ☺15L


2015. máj. 8. 15:50
 1/7 Estienne ***** válasza:
100%

Sajna ha eddig ő mindig keresett és mostmár nem reagáll az üzenetekre, akkor az nem jelent semmi jót :/ Egy faszi csak okkal nem válaszol egy csaj üzeneteire. Vagy mert már nem érdekli, vagy szándékosan hanyagol, vagy meghalt.


De reméljük tévedek...

2015. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rámenős vagy,és lehet,hogy zavarja. Az is lehet,hogy már nem akar veled lenni,vagy símán nincs ideje. 19/L
2015. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapsz egy kekszet ... Nem veszed észre nem érdekled a srácot .. ha akarna akk taliznátok.ha akarna irna de nem érdekled .Lehet h van valakije te meg csak egy kia butaság vagy.. 21/N
2015. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem voltál már szimpatikus számára a hétfői találkozón, most meg túlzásba viszed az üzengetést, ami még inkább unszimpatikussá tesz a szemében. A reakciója a "már kezdesz hiányozni" üzenetedre azt jelzi, hogy csak nem akar megbántani. Gyáva kimondani, hogy bocsi, nem kellesz.

Ha esetleg tényleg nincs ideje, az oké, de fél perce mindenkinek van arra, hogy a szeretett lány üzenetére normálisan válaszoljon. Hacsak nem úgy válaszol neked, hogy közben egy oroszlánokkal teli ketrecbe szorult.

2015. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én azon az egy üzeneten kivűl nem írtam neki .
2015. máj. 8. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:


Szerintem várj szombat estig, hátha ír. Ha nem, kérdezd meg, hogy szeretne-e találkozni veled? Ha nem ír, vagy megnézi és nem ír, vagy ilyen "lerázásnak" tűnő szöveget ír, akkor hagyd.

2015. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak kifogas és ha nem is ir vissza valoszinu nem erdekled mar nem szeret

Varj 1-2napot ne irj neki!! Es ha o sem is akkor engedd el a dolgot,o mar tul van rajtad

De kivanom hogy minden rendbe jojjon!😘

2019. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!