Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök beleolvasna a telefonotokban levő üzenetekbe?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 20:51
1 2
 1/18 Interferencia ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy ezt ugyan mégis miért érezte szükségesnek?
2016. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem.
2016. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván azért, mert nem lennék arról meggyőződve hogy szeret és hogy nem beszélget mással úgy. Tudja, hogy én kételkedem a szeretetében, de véletlen sem erősítene meg, hogy tévedek.
2016. jan. 31. 20:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Megnézheti nyugodtan.
2016. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elég durván kiakadnék.

Nincs takargatnivalóm, de a magánszférát komolyabban veszem bármi másnál.

2016. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 opened paradise ***** válasza:
Nincs titkolnivalóm. Bár megnézném,tekintve,hogy csak ujjlenyomatra old fel a billentyűzár:D
2016. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Bizalomról hallottál már? Nő létemre nem csinálok ilyet.
2016. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 schamuelson ***** válasza:
Nyugodtan olvassa az enyémet. A saját üzenetein és a telefontársaság tarif-infóin kívül mást nem találna úgysem.
2016. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Ha rajta kapnám, hogy az üzeneteimet olvassa, akkor én is elolvasnám az övéit, majd közölném vele, hogy pl Bencének már ne írjon, mert ráküldtem a bérgyilkosom. Ennyi. Fifti-fifti.

Ha viszont nincs mit takargatnod, akkor ezt fordítsd az előnyödre vele szemben! Nem bízott meg benned, ezért Te szomorú vagy és vidítson fel... Stb. Használd ki kíméletlenül, ezt az átgondolatlan tettét! Ha pedig esetleg neked lenne előtte takargatnivalód, akkor meghivatkozz erre az esetre, hogy megbíztál benne.

Az a legrosszabb lehetőség, ha emiatt összerúgod vele a port. Akkor te is nő lennél. Legyél nála okosabb! A nők imádják az ebet a karóhoz kötni és érzelmileg zsarolni a másikat. Győzd le a saját fegyverével!

2016. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan, nekem sosincsen takargatni valóm. Amit teszek, mondok, cselekszek, az mind én vagyok.
2016. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!